Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Panowie i Panie Poeci


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W skrajnym przypadku wrazliwy poeta może tak się załamać, że to będzie jego ostatni wiersz w życiu. A chyba nie o to chodzi?

Pozdrawiam




--------------------------------------------------------------------------------

Dnia: Dzisiaj 00:33:16, napisał(a): Zofia Honey
Komentarzy: 581

Teksty kabaretowe, to Pani mocna strona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Brednie.

Dziękuję za przykład mądrej dyskusji. Wymiana poglądaów okazała się nadzwyczaj owocna.

Również pozdrawiam serdecznie

Ale ja wcale nie mam zamiaru z panią dyskutować, bo o czym? Chyba o tym, że nie będzie mi pani wmawiać co i jak mam wpisywać, bo to jest na tyle śmieszne, że dyskutować nie zamierzam.Zresztą jak pani wstawia takie kwiatki:

"Wypowiedź: "Podoba (Nie podoba) mi się Twój...(obraz, wiersz, tekst...) nie jest oceną, lecz reakcją na przeczytanie. "

to tym bardziej pozostaje mi współczuć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Niech pani popatrzy na daty, a potem manipuluje treścią, bo jak na taką postawę dobrotliwego anioła forum to jest mało eleganckie.
A dwa - ja już podałem swoje zdanie, każdy punkt pani wystąpienia zanegowałem i nie doczekałem się odpowiedzi, więc nie rozumiem, o co pani jeszcze chodzi.
I trzy - pani podejście do poezji jest pensjonarskie wręcz, w dodatku opiera się na samych zaprzeczeniach, bo jeszcze nie widziałem u pani czegoś na kształt choć minimalnego komentarza konstruktywnego (chyba, że wbijanie plusów na pałę to jest dla pani konstruktywizm), a jak na razie widzę zaborcze ustawianie wszystkich w jednym szeregu. Kaprali krytyki naprawdę nie potrzebujemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...