Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • " w górnika lampie wiekuista światłość" wciąż przypomina o tych co nie wyszli sól to czy węgiel życie ich zapłatą urobek wchłania i zdrowie niszczy   :)
    • @violetta   Niby co? A pokutę to powinnaś mieć ty: złamałaś Kodeks Karny (sama sprawdzi, który artykuł - nie jestem twoim nauczycielem) i komornik Agnieszka Mróz, jeśli chodzi o ciebie, to: nie wolno nikogo oskarżać bez udowodnienia mu winy - od tego jest Sąd, nigdy: Vox Populi (Głos Ludu), poza tym: w Sądzie będę mógł złożyć wniosek o przeprowadzenie badań psychiatrycznych wobec komornika Agnieszki Mróz - mam do tego podstawy prawne.   Łukasz Jasiński 
    • @Łukasz Jasiński coś przeskrobałeś, to teraz masz pokutę :)
    • @violetta   Tak przy okazji: to ja mam przewagę pod każdym względem wobec komornika Agnieszki Mróz, zresztą: mogła ona zadzwonić do koleżanki - komornika Olgi Rogalskiej-Karakuli, która mnie zna (napisałem o niej wiersz, patrz: "Karakula"), de facto: to ona mi dała dowody złamania prawa przez siebie samą, jeśli już zajęła mi konto, to: chyba już wie - gdzie mieszkam i powinna przysłać mi dokumenty (czarno na białym) - za co? Oczywiście: nie może mi zająć całego konta, inaczej będę zmuszony iść do Prokuratury (mi jako osobie niesłyszącej o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, słuch straciłem po operacji na nosie, prawdopodobnie przez źle użytą narkozę, więc: posiadam nabytą niepełnosprawność - z urzędu przysługuje adwokat, biegły sądowy i tłumacz języka migowego, jednakże: nie potrzebuję adwokata - mam czyste sumienie), dodam: w porównaniu z Prokuratorem komornik jest gówno warta - nic nie może, teraz: do wtorku czekam na informację, bo: nic więcej nie mogę zrobić - muszę czekać... Nomen omen: urzęduje ona na Sadybie, pewnie ją zna tutejszy prawnik mieszkający na Stegnach.   Łukasz Jasiński 
    • nadopiekuńczość na każdym kroku szkolne wycieczki - różne wypadki więc może lepiej pozostań w domu pod skrzydełkami tatusia matki   jest piękna miłość i narzeczeństwo "panna dla innych lecz nie dla ciebie ja ci wybiorę życia szaleństwo by życie twoje było jak w niebie"   a synuś twardo stawia na swoim są zgrzyty płacze miny i fochy jest ślub wesele dla godnych swoich trzeba zarabiać iść do roboty   itd...   przeginka w drugą stronę jeszcze gorsza....   Pozdrawiam
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...