Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

owocobranie


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra przyznaje się - nie zrozumiałem tych wzgórków póki nie przeczytałem w komentarzach ;) ale za to nie biją chyba :>?
a tak ogólnie to bardzo dobrze sklejony, można by rzec zlany wiersz, jak nie gustuję specjalnie w utworach opisujących stany uczuciowe, to tutaj przypadło, może dzięki wyważonemu i dojrzałemu stylowi.
Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



O, Robercie!
Jak miło, że się u mnie zjawileś. Kopę lat minęło!
Fajnie, że się przkonaleś. Ja też często nie rozumiem czegoś w wierszach, nielatwo rozgryźć, co autor ma na myśli...Nie, bity nie będziesz, zapewniam :)
Hmm, nie lubisz opisów stanów uczuciowych... a to sedno życia i szczęścia, szkoda :)
Dziękuję za pozytywną ocenę. To dla mnie bardzo dużo znaczy.
:)))))))
Cieplutko pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, trochę czasu upłynęło, ale jakoś latem nie umiem nic napisać, i ogólnie stronie od poezji. Wtedy sam świat, natura jest tak blisko człowieka i w takim pięknym wydaniu że staje się poezją, i nawet nie mam ochoty chwytać za pióro :)

Natomiast same stany uczuciowe lubię oczywiście i popieram pogląd że są sednem życia, tylko że są dla mnie tak osobiste iż sam nie umiem o nich pisać , nawet próbowałem, ale jakoś zawsze wychodzi nieciekawie, dlatego tym bardziej szanuje i plusuję powyższy tekst ;)
Jestem miłośnikiem "poezji filozoficznej" jak to ostatnio się dowiedziałem mimochodem, czyli love Miłosz.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam twoje pointy :) ta jest taka ciepła i przyjemna że aż można się zamarzyć :)
"coraz szerzej i dalej
rozkołysane wezbranie
na falach pragnienia
trzepot tęsknoty
razem

zbieramy owoce"
Ten fragment szczególnie mi się spodobał, wielki plus dla ciebie :)
Serdecznie pozdrawiam... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...