Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

sonet 1


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Sądzi Pan, że fachowcy są po to aby rozśmieszać publiczność. Proszę Pana "śmiechem widzów" kończy się zazwyczaj niczym nieuzasadnione przekonanie o własnej wielkości. Te przykłady, które Pan przytacza, stawiając siebie obok nich, rozśmieszyły mnie do łez :) Zastanawiam się co też szanowny Pan tu robi, zamiast w glorii i chwale błyszczeć wśród gwiazd poezji polskiej. Zapomniał Pan, że każdy twórca dzieła potrzebuje czytelników, aby w ogóle mógł zaistnieć. Jestem jednym z takich czytelników, proszę to wziąć pod uwagę. Liczy Pan na to, że zachwyci się Panem ktoś, kogo poezja nie interesuje, a ci którzy Pana krytykują na pewno się na niej nie znają? To prosty sposób aby zostać jedynym czytelnikiem swoich dzieł.
Ale powodzenia życzę. Wiary w siebie Panu nie brakuje, to też jest ważne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Sądzi Pan, że fachowcy są po to aby rozśmieszać publiczność. Proszę Pana "śmiechem widzów" kończy się zazwyczaj niczym nieuzasadnione przekonanie o własnej wielkości. Te przykłady, które Pan przytacza, stawiając siebie obok nich, rozśmieszyły mnie do łez :) Zastanawiam się co też szanowny Pan tu robi, zamiast w glorii i chwale błyszczeć wśród gwiazd poezji polskiej. Zapomniał Pan, że każdy twórca dzieła potrzebuje czytelników, aby w ogóle mógł zaistnieć. Jestem jednym z takich czytelników, proszę to wziąć pod uwagę. Liczy Pan na to, że zachwyci się Panem ktoś, kogo poezja nie interesuje, a ci którzy Pana krytykują na pewno się na niej nie znają? To prosty sposób aby zostać jedynym czytelnikiem swoich dzieł.
Ale powodzenia życzę. Wiary w siebie Panu nie brakuje, to też jest ważne.


Droga Pani,
znowu pisze Pani o intencjach - to, że powołuję się na kogoś nie oznacza, ze stawiam się z nim na równi, ale jedynie o tym, że jego poglądy są mi bliskie.
Nie bardzo wiem, co rozumie Pani pod terminem "gwiazdy poezji" - a jeśli sądzi Pani, ze celem artysty jest błyszczeć i marzy mu się chwała to chyba nie mówimy o tym samym. Przypisuje Pani innym swoje tęskonoty, być może..
A poza tym zapewniam Panią, że z poczuciem wartości nie mam problemów, z oceną swojej pracy również. Nie jest to jednak miejsce na dłuższy wywód. Może Pani przyjąć, że moja twórczość ma sie dobrze i ma swoich odbiorców. Rzecz w tym, że są to widać odbiorcy o nieco innym temperamencie niż Pani. A fakt, że jakiś mój wiersz znalazł się i tutaj także o niczym nie świadczy, prawda.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...