Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Kto rozzłościł nick?


Marlett

Rekomendowane odpowiedzi

Ta obrażona na cały świat pani właśnie przeszła samą siebie.
Kasuje w dziale haiku niewygodne dla siebie komentarze i jeszcze raz umieszcza swoje wypociny, już bez nich. Niestety pani Marianno - trudno chwalić "żerujące łosie" bo jak napisałem, żerujące odnosi się do drapieżników, czy "stada łosi" przy których jeszcze raz zacytuję to,
co wkleiłem pod pani haiku ze strony www.lasypolskie.pl


Ogromne zdziwienie wzbudziła we mnie informacja podana przez jedną z gazet; że „w okolicy Lublina, stado łosi zaatakowało samochód stojący na poboczu.” Popił chłopina, gdzieś puknął samochodem i na łosie zrzucił winę nie doczytawszy się uprzednio, że nie są to zwierzęta stadne. Łączą się w pary w celu prokreacji i to na krótko, a pojęcie „stado łosi” brzmi tak samo śmiesznie jak „stado niedźwiedzi”. Chyba, że pan kierowca nadepnął łosiowi na odcisk a ten zwołał kumpli i wzięli odwet na jego samochodzie ale i tak coś tu nie pasuje bo, „gadzinówka” podała, że owe łosie były olbrzymie i ważyły ok.200 kg.

www.lasypolskie.pl/sekcja-294.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


ŚWIĘTA PRAWDA
, było miło i ciekawe komentarze które przynosiły radosć i odprężenie po glupocie dnia, nawet jak było cos nie tak komentarze trafiały celu nie będąc ani wrogie ani złośliwe
oj miło wspominam ten okres i często siięgam do staryxh wierszy a raczek ich komentarzy i łezka się kreci były wesołe i dowcipne, czego teraz brakuje
aludzie obudzcie się ZYCIE JEST TAKIE KRÓTKIE A NA FORUM TYLKO SIE ZREMY UBLIŻAMY I WIELE BRZYDKICH SŁÓW WYSŁUCHUJEMY AŻ SIĘ CZytać nie che żadnej poezji, nawet herberta i szymborskiej:(:(
to trzeba mieć talent do zniechęcenia innych ;D
pozdrawiam
DŻonie obojga imion - uściski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...