Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Złoto


Mirosław_Serocki

Rekomendowane odpowiedzi

CYTAT
Rose napisano Jul 13 2003, 05:40 PM
--------------------------------------------------------------------------------
Co to ma być inspiracja enterami i słowotokiem, a może Adamem Szadkowskim? Zabawa chybiona , nie ma w niej nic , absolutnie nic. 


dziewczyno, gdzie twoje poczucie humoru?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod warstwą humorystyczną kryje się trochę więcej, ale tego nie trzeba zauważyć. Nie wymagam tego od nikogo. Za to komentarze pisane z chęci zemsty za niepochlebne opinie jakoś mnie nie interesują. ale odpowiem.
Wolę, aby źródło mojej inspiracji tkwiło w twórczości Adama Szadkowskiego, który mimo wszystko pisze dla ludzi, a nie dla krytyków. W jego utworach jest kawałek serca ( nie we wszystkich ), w Twoich, droga Rose, tylko stek teorii na temat poprawnej poezji i trochę niezłej techniki. A technika i teoria to nie wszystko, aby dobrze pisać. Więc wybacz, jeżeli nie będę korzystał z Twoich rad.
Z wyrazami szacunku
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest w żadnym wypadku złoœliwoœć tylko zywa reakcja na to co napisałeœ. ja nie widzę sensu by ten twór w ogóle wysyłać , gdyż leżał daleko od poezji a tym lingwistycznej zabawy. Dlatego nie rozumiem dlaczego poruszasz tutaj temat moich utworów Jeœli chodzi o to serce już kiedyœ pisałam na ten temat. My Polacy kochamy wszystko co ckliwe i wylewne , a myœlenie i intelekt nadal szokuje. Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poruszam temat Twoich utworów, ponieważ zauważyłem, że nie zawsze wypowiadasz się obiektywnie. Trochę przyhamuj z tym myśleniem i intelektem. Dla dobra Twojego i pozostałych. Nie trzeba powtarzać, że jest się geniuszem, żeby inni to zauważyli. Szacunek i poważanie otoczenia przychodzą same. Ale to zależy tylko od nas. I od tego, co mówimy do innych...
Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT (Rose @ Jul 13 2003, 05:40 PM)
Co to ma być inspiracja enterami i słowotokiem, a może Adamem Szadkowskim? Zabawa chybiona , nie ma w niej nic , absolutnie nic.

jeśli to nie jest zabawa i nie ma w niej nic, to pewnie musi być jakiś głębszy sens wink.gif
to złoto rodzi zło... - jak by nie patrzył, w 100% sensowne, a przykładów na poparcie z historii jest wiele...
aż zawiele...
złoto to pieniądz, a co teraz rządzi światem jak nie pieniądz..., o czarnym złocie też zapewne słyszeliście przy okazji niedawnych wydarzeń... można snuć wiele teorii...
...

Ech, nie chce mi się z wami gadać!
Pijcie mleko, będziecie wielcy! ! !

P.S.
Mirku,
Dla mnie to nadal jest niezły, orginalny zabawny twór z ukrytym, łatwym do rozszyfrowania przekazem...
Ja widzę sens by takie twory zostały wysyłane.
Co najważniejsze takie "coś" zostało zapamiętane

Ty też pij mleko, hej! smile.gif


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...