Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • Esy floresy tańczące po ścianie oraz trele morele słyszane z dworu, wczesnym rankiem zwabiły mnie z łóżka na taras zmuszając do uśmiechu i wyciągnięcia rąk do kogoś , kto siedząc w wiklinowym fotelu tulił filiżankę z kawą patrząc z żalem tam gdzie powoli znikała noc . Widząc to powiedziałem - nie smuć się proszę miła gdy dzień się zmęczy i pójdzie spać , ona wróci i otuli swą powłoką pod którą nasze ciała znowu za kosztują najpiękniejszej że wszystkich gier we wszystkich istniejących światach.
    • @poezja.tanczy Dziękuję. Pozdrawiam. 
    • @Marek.zak1 Demokracja to nie system tylko ludzie,  jak wyżej wymieniony...   "W okresie 1943-1944 w Bengalu zginęło około 3 miliony mieszkańców, co stanowiło wówczas 5 proc. całej populacji regionu. Ktoolejne kilka milionów przez wiele lat musiało się zmagać ze skutkami decyzji podejmowanych przez Churchilla. Dlaczego aż tylu Hindusów zostało faktycznie skazanych na śmierć? Chodziło o import wszelkich surowców naturalnych, które przydałyby się administracji Winstona Churchilla podczas II wojny światowej. Stworzenie z tych terenów swoistego banku, skąd można brać i brać skończyło się jednak katastroficznie".   Pozdrawiam. 
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Witam - fajnie że interesujące -                                                                            Pzdr. Witam - ano tak - ja tęż wole te o czymś - miło że czytasz -                                                                                                         Pzdr
    • @Łukasz Jasiński Tak jak piszesz. A niektórzy chcą nam wmówić,  że dopiero w 966r.  'zeszliśmy z drzewa'.  Do twojej wyliczanki mogę jeszcze dodać Górę Ślęza,  którą widzę z okna.
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...