Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

o tym jak wladzio dba o język polski i kulturę


bufon smerf

Rekomendowane odpowiedzi

Droga Marianno, Bufon czytał mój wiersz "Prosi język..." i widać że nic z tego nie wyniosł. Kto był h(ch)am to już zostanie.
Pisz dalej.... Jest pełen dobroci...

Polecam:
www.andreabocelli.us/andreabocelli_eng.htm#

Ostatnio edytowany przez Władziu (Dzisiaj 16:53:30)




Dnia: Dzisiaj 15:57:09, napisał(a): Władziu
Komentarzy: 59

"Z całego bogactwa, które mi zostało, to moja polska rogata dusza. To wszystko co mam."


O ile się nie mylę "cham" jest wyzwiskiem?
Nie macie dość tutaj takich hipokrytów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


eee, stare
poszukaj w necie niejakiego gracjana roztockiego
to jest dopiero przeżycie
mistyczne wręcz

No stare, ale jak na takie napięte sytuacje w sam raz
[mogłem jeszcze poszukać dr huckenbusha, lub rozkrock, a szczególnie ich kawałek "Ruda bestia" :)]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


to nazwa, określenie rzeczy bądź stanu rzeczy... kwestią jest czy zgodne z prawdą...
jeśli dziwke ktora jest dziwką nazwiesz dziwką to nie będzie to wyzwisko
osobiście polecam melisę, pomaga wyciszyć wyrzuty sumienia.
tak naprawdę żadna kobieta nie jest dziwką dopóki mężczyzna jej tak nie potraktuje
w odróżnieniu od facetów którzy potrafią być chamami i tym podobnymi dla swojej własnej przyjemności i jeszcze się tym chwalić
podobno to ostatnio bardzo modne - być chujem

ta...modne wśród kobiet to jest właśnie szybkie wyciszanie wyrzutów sumienia, a najlepiej tamowanie im dostępu. mężczyzna z kobiety robi dziwke? za pieniądze,pozycje, stanowisko niejedna kobieta zostanie dziwką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


to nazwa, określenie rzeczy bądź stanu rzeczy... kwestią jest czy zgodne z prawdą...
jeśli dziwke ktora jest dziwką nazwiesz dziwką to nie będzie to wyzwisko
osobiście polecam melisę, pomaga wyciszyć wyrzuty sumienia.
tak naprawdę żadna kobieta nie jest dziwką dopóki mężczyzna jej tak nie potraktuje
w odróżnieniu od facetów którzy potrafią być chamami i tym podobnymi dla swojej własnej przyjemności i jeszcze się tym chwalić
podobno to ostatnio bardzo modne - być chujem
a murzyn nie jest czarny dopóki go tak nie nazwe??

bardzo prosze o niepisanie bzdur: są definicje: powołane do nazywania pewnych zjawisk... definicją dziwki jest dawanie dupy za pieniądze, równie dobrze mozna by to nazwać "różą" i wtedy owe panie tak by się nazywały... nie obchodzi mnie w tej chwili czy to ojciec, świat ekonomia czy religia uczyniły z jakiejś tam pani dziwkę, ważne ze wykonuje pewne czynności które w ten sposob nazywamy... wracając do tematu: jeśli ktoś sie zahcowuje jak cham to jest chamem - nie ma w tym nic obrażliwego, prawda nie może być wyzwiskiem - a jeśli ktos tak uważa to znaczy że jets nie tylko hipokrytą ale również idiotą...

ps. zgadza się, ostatnio to w modzie - bycie chujem - co też można rozwazyć z dwóch stron - czy to faceci są chujami bo tacy są, czy też po prostu odpowiadają na zapotrzebowanie kobiet?
dziwnym trafem kobiety które kochałem porzucały mnie bez sentymentu, te które potraktowałem po skurwysyńsku, do teraz za mną tęsknią...
niby to ludzie tworzą świat, ale nie sposób oprzeć się wrażeniu że to jednak ten popierdolony świat tworzy ludzi - na swój obraz i podobieństwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...