Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Mnie także.. myśl.. podoba się bardzo.   @Stracony ... to tylko niezobowiązująca sugestia, spróbowałam bardziej w pionie. Jest jeden przecinek, brakuje go przed.. "że".. może w ogóle bez interpunkcji (?)   ile musi przejść  poeta aby zrozumieć że życie nie pisze się  przez samo „ż”   /ale/ prozą.             ..... a gdyby za.. "ale".. zapisać.. lecz.. (?)   Serdecznie pozdrawiam.  
    • ,, Do Ciebie, Boże, wzoszę        moje oczy,, Ps. 123    jestem żyję w zachwycie    nie w szóstym wymiarze  na ziemi  to moja droga przez Maryję  do Ciebie Panie  innej nie ma    podziwiam piękno stworzenia    dając siebie  zaprowadzi  do wrót jakie Obiecałeś  trud i pokora są kluczem  do sięgnięcia wyżyn  bycia człowiekiem    Daj taką wiarę  abym w sobie i każdym  człowieku widział Ciebie   7.2024 andrew Myśli z pielgrzymki ok. 423 km Zostało  ok.60 km Dziś o 15.00 przywitamy  Panią Jasnogórską.Naszą mszę  można oglądnąć w wiadomej TV o 18.30 
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Witam - dziękuje za tak wnikliwy komentarz - a z tą starością                zgadzam się -                                                    Miłej niedzieli ci życzę. Witam - zgadzam się z tym co napisałaś - dziękuje -                                                                                               Pzdr. serdecznie. Witaj - dziękuje za miłe słowo pod wierszem -                                                                                   Pzdr.                                                                                       @Nata_Kruk - pięknie dziękuje za polubienie - 
    • @Ilona Rutkowska ... prawie mi myśli z głowy wyjęłaś... :)   @E.T. ... ... tytuł bardzo pasuje do takiej treści. Świetny i... smutny  wers... "już nawet nie przeszkadzam".. dobra puenta, a ponad nią... "niewidzialna"... kobieta, która 'mówi' o braku... Zostawiam zasłużony punkcik. Pozdrawiam.
    • @E.T. ... "Czerń i biel"... i ważny fragmencik... "okradamy rzeczywistość na rzecz ja i ty"...  oraz... "my zamienia się w pragnienie odczuwane po koniuszki"... dla mnie, lepiej - palców - bo, czy wargi mają koniuszki, opuszki... to jedyne miejsce, które mnie wystopowało na "nie", ale ogólnie podoba się. Pozdrawiam. 
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...