Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @Dark_Apostle_ Ogólnie sprawdziłem, że czarne proroctwa nie są w cenie ;)) I przeczytałem niedawno jak Różewicz się zarzekał że nie jest Savenarolą ;))) Choć i on czasem pisał "chmurnie" ....
    • noc wyschnięta z gwiazd do ostatniej kropli deszczu wystąpiła z brzegów pogłębiając czas o godzinę przynależną diabłu w tej to godzinie gdy cisza żagle swe otwiera rozpruwam ciemność płomieniem dziewiczej świecy i wróżę z dymiących wnętrzności mroku wszystko to nam bliskie i po trzykroć nam to biada
    • @corival Przeniosłaś mnie w świat, w którym słowa nie są dla efektu i przez dyplomacje nie straciły swojego znaczenia. Budujesz piękny klimat. Bardzo pozytywnie działa łuk zwycięstwa. Pozdrawiam serdecznie:)
    • @sisy89 Dziękuję sisy za komentarz  :) @Adaś Marek   Staram się  :) @Dagmara Gądek   Orientuję się nie od dzisiaj, że największą popularnością na portalach cieszy się: mroczna głębia, depresja z odcieniem ostrza na szyi i  brud, smród...ubóstwo, z trzewiami na wierzchu, ewentualnie rozbujały erotyzm. Nie reprezentuję tego stylu.. I nie mam takich ambicji.  Mogę albo publikować utwory albo nie. Szczerze mówiąc nie zależy mi  :)   Serdecznie pozdrawiam...
    • " Ze starego sztambucha"   Wśród kurzu, na strychu. Głęboko , w walizce. Leży stary sztambuch. W nim- spisano wszystko.   O szczęściu i O nieszczęściu. Ważnej, błachej sprawie. Pierwszym ważnym balu i pierwszej zabawie.   Opisano spacer. Pierwszy pocałunek. Pierwszy wspólny wyjazd. Pierwszy podarunek.   Pierwszy uścisk dłoni. Pierwsze czułe słowa. Z tęsknoty i żalu, z sercem, pęka głowa   Kiedyż to minęło? Dawne wydarzenia. Szybciej, serce bije, wzruszają - Wspomnienia
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...