Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



dziękuję za wsparcie, z pewnością, admin, rozpatrzy nasze starania pozytywnie, Pani Lilianna nie może psuć autorytetu poezji.org, swoją pruderyjnością i grubiaństwem - wniosek jest oczywisty.
Opublikowano

To jest tylko forum, ludki, tu wiersze się pisze, po to, żeby się uczyć tegoż pisania , żeby przyjmować konstruktywną krytykę... A nie żeby obrażać się nawzajem i zarażać innych nienawiścią... A Pan, Panie poeto 2 też może zostać wyrzucony za łamanie regulaminu, czyli obrażanie innych totalnie bez ogródek. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i proszę o wybaczenie, jeśli kogoś uraziłam, to dla dobra ogółu:):)

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




niech mi pani uwierzy, nie łamię regulaminu, wydaję subiektywną ocenę, na CHAmskie(!), często wręcz bardzo chamskie zachowanie lilianny, i jej gówniane wiersze, które,przepraszam bardzo, mogę nazywać jak chcę, jak che, obraźanie wierszy nie ma w regulaminie, naprawdę, naprawdę...
Opublikowano

no tak można krytykować konstruktywnie, ale jak ktoś uparcie brnie w swojej głupocie tak przez dłuuuugi czas, to co na to poradzić? Spójrz Aniu ile Liluś ma postów napisanych... i pomyśl ile może już być na tym forum.

Nic sobie nie robi z konstruktywnej krytyki, a nic tak nie wkurza, jak to, że poświęca się czas na komentowanie, analizę, poprawianie, doradzanie, opinię, a potem ten ktoś się do tego nie stosuje nic a nic - i to za każdym razem!!




pozdrawiam wszystkich

Opublikowano

tak czytam wszystkie komentarze,to widzę,że każdy czepia się osoby a nie wiersza,
według mnie 'wiersz jest ładny' i oddaje emocje,niech najlepiej każdy przeczyta swój wiersz i niech sam odda go własnej krytyce,ciekawa bym była jak każdy by ocenił swój wiersz?
Czuję tak jakby to była zmowa między;Krzysztofem,Poetą i Echnaton- najwybitnieszych poetów.
Radzę jednak spojrzeć w swoje serca!
Nikt uczony z Nieba niespadł a Liliana pisze niezle
Pozdrawiam milutko

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




właśnie kaju, może czas abyś spojrzała na swoje wiersze i poddała je krytyce



pozdrawiam szyderczo ]:->


faraon
Echna-ton

ja nie muszę,bo wiem ,że poetką nie jestem,jeszcze mi dużo do niej brakuje,ale Ty w swoje możesz spojrzeć:)i ocenić je sobie.
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




właśnie kaju, może czas abyś spojrzała na swoje wiersze i poddała je krytyce



pozdrawiam szyderczo ]:->


faraon
Echna-ton

ja nie muszę,bo wiem ,że poetką nie jestem,jeszcze mi dużo do niej brakuje,ale Ty w swoje możesz spojrzeć:)i ocenić je sobie.

To jest bezczelne, sfabrykowane oskarżenie, z którego nie mam zamiaru się tłumaczyć.

Widzę jednak pewną "zmowę" - nibypoetyckich niedouków, okupujących to forum więcej niż pan poeta, echnaton i ja razem wzięci. Tak, kaju-maju - wśród nich jesteś Ty. Na czym Wasz układ polega? "Każdy wiersz jest ciekawy", mówicie, zapominając, że nawet jeśli to ginie on, w morzu innych Waszych "ciekawostek". I kto tu nie ma serca?

No kto?


Pozdrawiam rozbawiony, Krzysztof Meler.
Opublikowano

Krzysiu, daj spokój hahahaha

miło tak wejść wieczorem na forum poetyckie i śmiać się do łez, bo znów ktoś odkrywczo napisał:

"Kocham Cię piękna jak różo" etc





pozdrawiam wszystkich zaciętych "poetów" błaznów :)) i dzięki, że jesteście!

"Życie jest śmiechu warte, więc się śmieję" jak mawiał Petroniusz


faraon
Echna-ton

Opublikowano

Krzysztofie już Ci ktoś napisał kiedyś-zacznij patrzeć sercem i ściągnij te klapki z oczu
bo logika jest absolutnie pewną metodą dochodzenia do niepewnych wniosków
i zapamiętaj że;'sekretem sukcesu jest uczciwość'
Pozdrawiam milutko

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • To kredkami da się temperować inne kredki?
    • Szedł drogą cienia  w rytm cierpienia zasłaniał czernią kolory od promieni słońca był odosobniony Szedł cień drogą w mroku  ubrany w czerni otchłań Nie zna słońca i świata w kolorach Zawsze jest z nami czy może jednak nie cień tylko gdy światło oświetla ciebie jego ją ich tych tamtych i mnie  czy cień rzuca cień czy za cieniem też ciągnie się jakiś cień niewidzialny okiem jak ludz kie czy w cieniu cienia może być jakieś życie i szansa by jak róża wyrosła ubrana w sztuķę ciuchem poezja lub obraz  wiersz albo książka  muzyka piosnka  cień przy tobie wytrwale krok za krokiem zmierza jak się pozbyć cienia gdy umierasz to go już nje ma gdy przysypie trumnę ziemia  gdy popioly zapakują w urnę a cień został sam tam i kogo innego stalkuje wiecznie idąc z nim krok za krokiem dzień po dniu cieniu mój  mój prześladowco  czy ty byt swój zawdzięczasz ciemnym mrokom czy to słońca zasługa że jesteś tutaj dzisiaj jak wczoraj jak obyś dożył jutra i przekonał się że żyjesz gdy twój cień jest tutaj jak będzie aż urna aż trumna aż dusza wywedruje z tego opakowania ze skóry    wers który by poruszył by mógł się zdarzyć  zajęty głupotą własną ośmielam się marzyć  czyż marzenia jednak nie są od tego by się nie spełniać by mogły trwać jak nadzieja w nas żywa  choćby dusza martwa  to zdarza się pływać w myślach wśród rzeki miodu i mleka pełnej  bujanie w obłokach zupełnie  i niebieskie migdały jak oczy które na popiół zszarzały z latami  wypalone paczki  papierosów  blizny jak znaczki  karma znajdzie sposób  wypite flaszki kibel zarzygany o czym to ja aha   
    • @Nata_Kruk Dzięki. Ten wers miał właśnie nie domykać.
    • Prosto w twoje objęcia  Piękna damo ze zdjęcia! 
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Kornel to nie Twoja liga, dlatego tracisz czas pod tym wierszem.
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...