Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Sytuacja "bezdomnych" na poetyckich forach


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem poruszyć bardzo nurtującą nas od dłuższego czasu kwesię, która sprawia nam różnego rodzaju problemy i niedogodności. Co właściwie z dalej z sytucją bezdomnych na publicznych forach poetyckich ? Sprawa nie wydaje się tak oczywista jakby sądzono na pierwszy rzut oka. Ostania wypowiedź niejakieko W. doprowadziła do wielu fermentów w środowisku poetyckim, rosną podejrzenia o korupcje wśród wierszokletów. Ponieważ produkt kulturalny spada na bełkoty . W. odmawia stawienia się przed komisją śledczą, twierdzi, że nie zgłacił interpunkcji. Czemu zaprzeczają jawne dowody. Jego wiersz. Sprawa potrwa jeszcze długo, być może W. trafi do warsztatu, choć to mało prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie panie Piekło, bo ten wątek nikogo nie miał obrazić. Skoro pan W. mam prawo na publicznej wystawie dzieł sztuki umieszczacić pisuar, to ja mogę mogę postawić sobie tam Mone Lise z wąsikiem dla równowagi. Nikt mi tego nie zabroni. Przekaz ten szczególnie chciałem skierować do W. ale chyba zachorował.

"i to ty właśnie zaczynasz takie wątki? ty zagubiony i samotny? zamieściłam pod twoim pytaniem szczery komentarz. nie wiem, czy nie oceniłam cię na wyrost. ty samotnie poprawny...... W. niepoprawnie samotny....... przemyśl to. pzdr. a.m." aż tak źle ze mną ? ;) pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glupio mi straszne. Przepraszam wszystkich, ktorych w jakis sposob obrazilem na tym portalu walczac, prowokujac swym zachowaniem. Czy to wynikalo z mojej glupoty? - raczej chyba z niewiedzy. To nic innego jak wielkie nieporozumienie. Przepraszam wszystkich.


Wojtek Bezdomny


P.S.  - jesli masz ochote zrozumiec moja przemiane - prosze zajrzec pod wiersz autorstwa "nie ma" o tytule "Pociag do ciszy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...