Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

piosenka patriotyczna (minęła flaszka czasu)


Echnaton

Rekomendowane odpowiedzi

hej flagę na bark orzełkiem w nich
zagraniczna polityka
czerwonego guzika
hej hymnem na pola bogatym w rytm

i nic nie zostało - stało jak stało
ustępstwa wszystkiego
ustępów mało
wroga całuje się d...(łoń)
chrześcijańsko wybaczać
rodaka - robić jak koń

hej z flagą idę przez rynek
głośno śpiewam Mazurka
równo maszeruje
wdech i wydech, ludzie, ludzie
stukają się po głowie
kolejny patriota
zwariował w Krakowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




wiem jak się nazywasz, ale żeby w komentarzu umieścić tylko swoje pierwsze imię, no panie gniocie, twoje zdrowie.... siuuup

;]


hehehehehehe, doprawdy, niska zbiorowość klasy(:


ty w ogóle wiesz co piszesz? no nic pozdrawiam Pana wielkiego Poetę i z niecierpliowością czekam na tomik


pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




hehehehehehe, doprawdy, niska zbiorowość klasy(:


ty w ogóle wiesz co piszesz? no nic pozdrawiam Pana wielkiego Poetę i z niecierpliowością czekam na tomik


pozdrawiam

doprawdy, czy pani nie nadużywa arogancji, próbuję pani wyjaśnić, że pisze głupi kicz, a pani sie jeszcze stawia, jakto?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




ty w ogóle wiesz co piszesz? no nic pozdrawiam Pana wielkiego Poetę i z niecierpliowością czekam na tomik


pozdrawiam

doprawdy, czy pani nie nadużywa arogancji, próbuję pani wyjaśnić, że pisze głupi kicz, a pani sie jeszcze stawia, jakto?


to nie arogancja, to tylko miłe i delikatne uświadomienie tobie, że nie jesteś żadnym PANEM POETĄ, więc uważaj co piszesz i do kogo, bo na tym forum posługujemy się nickami, ale to nie czyni cię bezkarnym. Ach więc na przyszłość bardzo proszę mnie nie uświadamiać o moim kiczu, jeśli ma pan napisać coś w stylu gniot, kupa, kicz, to proszę to pisać pod swoimi tekstami, nie pod moimi, pod moimi ma być opinia, krytyka a nie nic nie znaczące słowo


pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



doprawdy, czy pani nie nadużywa arogancji, próbuję pani wyjaśnić, że pisze głupi kicz, a pani sie jeszcze stawia, jakto?


to nie arogancja, to tylko miłe i delikatne uświadomienie tobie, że nie jesteś żadnym PANEM POETĄ, więc uważaj co piszesz i do kogo, bo na tym forum posługujemy się nickami, ale to nie czyni cię bezkarnym. Ach więc na przyszłość bardzo proszę mnie nie uświadamiać o moim kiczu, jeśli ma pan napisać coś w stylu gniot, kupa, kicz, to proszę to pisać pod swoimi tekstami, nie pod moimi, pod moimi ma być opinia, krytyka a nie nic nie znaczące słowo


pozdrawiam


proszę pani,pani groźby doprawdy są żenującym przykładem jak bezładna potrafi być kobieca dusza, żadnych manier, czarna kurtka i obwisłe siwe włosy.korelatywa zerowa/
i prymitywne reakcje na moje zażuty, jak i rekacje jeszcze mniej wybornej Grabowskiej, to naprawde współpraca niskich lotów. i koleżeństwo bez warości merytorycznej na tym forum, oczywiście może mi pani groźić, ja też, ale zapewniam panią że wpływy które posiadam w świadku postyckim przewższają każdego tu z nas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




to nie arogancja, to tylko miłe i delikatne uświadomienie tobie, że nie jesteś żadnym PANEM POETĄ, więc uważaj co piszesz i do kogo, bo na tym forum posługujemy się nickami, ale to nie czyni cię bezkarnym. Ach więc na przyszłość bardzo proszę mnie nie uświadamiać o moim kiczu, jeśli ma pan napisać coś w stylu gniot, kupa, kicz, to proszę to pisać pod swoimi tekstami, nie pod moimi, pod moimi ma być opinia, krytyka a nie nic nie znaczące słowo


pozdrawiam


proszę pani,pani groźby doprawdy są żenującym przykładem jak bezładna potrafi być kobieca dusza, żadnych manier, czarna kurtka i obwisłe siwe włosy.korelatywa zerowa/
i prymitywne reakcje na moje zażuty, jak i rekacje jeszcze mniej wybornej Grabowskiej, to naprawde współpraca niskich lotów. i koleżeństwo bez warości merytorycznej na tym forum, oczywiście może mi pani groźić, ja też, ale zapewniam panią że wpływy które posiadam w świadku postyckim przewższają każdego tu z nas



Och doprawdy urzekł mnie pan swoim wyszukanym słownictwem z podstawowymi błędami ortograficznymi. To dla Pana:

wpływy które posiadam w wielkim klopie
wypływają co wieczór, idą na stopie
kołyszą kupkami większymi mniejszymi
uderzają w inne kupki, będące obcymi
a ja je wszystkie do siebie tulę
głaskam oswajam z sobą tak czule!
i wszystkim tym rządzę i wszystko to moje
bo mam kontakty, konkurencje zgnoję!
Jestem POETĄ wielkim i sławnym w świecie
nie wierzycie, sprawdźcie, zaufajcie poecie!

Dla PANA P O E T Y!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...