Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Też jestem za powrotem porządku na org-u, z tym, że zarówno limit, jak i pomysł na 10/20 debiutów wydaje mi się rzeczywiście troszkę naiwny. Rozumiem, że pomysł wziął się ze szlachetnych pobudek, jednak biorąc pod uwagę wspomniany egoizm i pomysłowość ( ja bym to raczej nazwał złośliwością ) pana Obojga-imion, wydaje mi się, że sprawa nie ma racji bytu - właśnie z powodu tych imion. Widać uprzykrzanie wszystkim życia, to wyimaginowana zemsta, spowodowana... można tylko się domyślać.
Myślę, że nie zdradzę tu żadnego nowego pomysłu, jeśli dodam, że nie jest problemem, aby ÓW tych imion miał jeszcze więcej i wtedy żadne limity nic nie ograniczą. Sam mam 3 komputery w domu, jaki więc problem zalogować się na każdym pod innym nick'iem i nr. IP?

Zainteresowany, a właściwie niezainteresowany wg. nas, jak widać dobrze zdaje sobie z tego sprawę, bo kpi w żywe oczy i "też jest za".

Jakie wyjście? Nie mam pojęcia. Właściwie sprawą powinien zainteresować się Administrator... i w tym problem.

Opublikowano

Trochę się zgadzam, trochę nie - szczególnie, że jak praktyka pokazuje pewne zachowania zostały już w jakiś sposób zażegnane (ostatnie przykłady: "BB" i "Sabcia") - bezczynność (nasza) pozwala takim typom panoszyć się, a antyreakcja (oczywiście oparta na sensownych powodach) prowadzi do banów. Dlatego nawet mając 3 (czy nawet 120) komputery można zostać skutecznie usuniętym, skoro prośby nie pomagają - ponieważ łatwo wyczuć kto jest kto.
Ale w tym wypadku użytkownik żadnego prawa nie łamie, więc po prostu odwołujemy się do Jego tzw. szeroko pojętej kultury.

Opublikowano

Rzadko zaglądam na warsztat (nie korzystam sam z jego usług), ale z ciekawości spojrzałem i....chyba macie problem z Panem ...Podobno Bukowski zostawił mnóstwo wierszy jeszcze nieopublikowanych, ale myślę, że nie miał takiej "płodności", jak Pan Tomasz.::)))Może podać mu linki innych stron poetyckich, gdzie nie ma limitów. Tam się trochę wystrzela i będzie spokój.:::)))))Pozdrawiam podłamanych "mechaników" i Pana Tomasza.

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



tu nie chodzi o umiejętnościach, a o zapoznaniu autora z forum itp.
wprawny poeta nie przejmując się zadebiutuje i w dziale P ;)
i popieram tą myśl o dziale Z, musi być jakaś adaptacja nowo przychodzących

też jestem "za", 12h lub 24h nie ważne, ale limit potrzebny w Warsztacie.
kto chce wywalić całą swoją twórczość w jeden dzień, to jest na to bez limitu, chociaż i tak to wygląda nie logiczne, nikt nie będzie czytać kupy wierszów na raz :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • Słowianie             To po prostu lud prehistorycznie indoeuropejski - osiadły i pochodzący ze starożytnej Mezopotamii - Persji i Iranu, a plemiona czysto polskie - to: Wiślanie (Małopolska), Polanie (Wielkopolska), Ślężanie (Śląsk), Pomorzanie (Pomorze), Mazowszanie (Mazowsze) i Lędzianie (Roztocze), natomiast: od roku czterysta przed naszą erą do roku dziewięćset sześćdziesiątego naszej ery - istniało starożytne państwo pod nazwą Lechii z dynastii Lechitów.           I na to są formalne dowody w Tajnym Archiwum Watykańskim, a wcześniej na Ziemiach Polskich istniała Kultura Łużycka: od roku tysiąc trzysta przed naszą erą do roku czterysta przed naszą erą, więc: Wiślanie (Małopolska), Polanie (Wielkopolska), Ślężanie (Śląsk), Pomorzanie (Pomorze), Mazowszanie (Mazowsze), Lędzianie (Roztocze), Łużyczanie (Łużyce), Rusini (Ruś), Wołynianie (Wołyń) i Podolanie (Podole) - to Polacy czystej krwi.          W dalszej kolejności powstała kolejna Cywilizacja: w ramach Cywilizacji istnieje wiele kultur - Pierwsza Rzeczypospolita Polska - to po prostu perełka na skalę światową obok takich Cywilizacji jak Starożytna Grecja, Cesarstwo Rzymskie i Carstwo Rosyjskie - to są niezaprzeczalne fakty historyczne, dlatego: Ukraina leży dalej na wschód - za Ukrainą leży Chazaria, a na południu - Zaporoże.           A współczesna Polska wygląda w następujący sposób: Staropolska, Wielkopolska, Małopolska, Śląsk, Mazowsze, Pomorze, Kujawy, Podhale, Warmia, Mazury, Roztocze, Podlasie i Kaszuby i mamy święty obowiązek bronić naszej Ojczyzny przed najazdem ze strony sekt monoteistycznych - judaizmu, chrześcijaństwa i islamu.           I na sam koniec: gdyby przyjąć za prawdę istnienie Wielkiej Lechii według turbosłowian - to: Słowianie - musieliby być ludem koczowniczym, należy również zauważyć podobieństwo Wielkiej Lechii do Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego i Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich - nie wspominając już o Najświętszej Unii Europejskiej, a może turbosłowianie to nic innego jak Tajna Inkwizycja, która od wewnątrz niszczy ludowy katolicyzm i naturalizm politeistyczny?   1. Kościół Ludzi Słońca 2. Rodzimy Kościół Polski 3. Słowiański Kościół Naturalny 4. Związek Rodzimej Wiary 5. Związek Wyznawców Słońca 6. Związek Słowiańskiej Wiary   Łukasz Jasiński (Warszawa: 2025)
    • @violetta   Hindusi, Słowianie i Persowie to ludy indoeuropejskie, a Palestyńczycy to lud semicki i jakoś ich do kultury słowiańskiej ciągnie...   Łukasz Jasiński 
    • Zasady             To po prostu najniższy poziom organizacji społecznej i mają one charakter niepisany - są poza regulacjami prawnymi, inne zasady obowiązują w zorganizowanych grupach przestępczych, pasożytujących sektach monoteistycznych i kółeczkach wzajemnej adoracji i z tego powodu narzucanie komuś własnych zasad jest łamaniem prawa karnego - wywieraniem iście agresywnej presji.           Ty nie masz żadnego prawa decydować o życiu innych ludzi - nawet wtedy - kiedy jakiś twój podmiot gospodarczy posiada charakter prywatny jako jednoosobowa działalność gospodarcza, wyrzucając kogoś z jakiejś organizacji społecznej użytku publicznego - masz święty obowiązek - taki ruch uzasadnić, przywołując punkty regulaminu i masz święty obowiązek przyjąć argumenty ofiary - nie jesteś żadnym tam bogiem ponad prawem - świat nie jest twoim pępkiem świata, jeśli tego nie rozumiesz - sam wystawiasz sobie świadectwo, sprawdź w słowniku - święty obowiązek - święty! Czy wreszcie dotarło!?           To jest zwyczajna kultura osobista i w polskiej tradycji jest ona wpajana już od samego dziecka, więc: chamstwo nie jest cechą narodową i wbij to sobie raz na zawsze do pustego łba bez rozumu, schamiały chamie nad iście świętymi chamami!   Łukasz Jasiński (Warszawa: 2025)
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...