Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

PoeNet


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki macie rozeznanie w stronach dotyczących sztuki, między innymi poezji. Ja ostatnio je przeglądałem nie będę już wspominał o szufladzie, bynajmniej porównał jej z forum. Oba portale są na swój sposób charakterystyczne, nieszuszuflada bardziej dla mnie osobliwa. Ale chciałbym was zapytać czy macie czas zajrzeć czasem w inne sfery netu.
Digart no stronka wizualnie piękna, kiedyś umieszczałem tam nawet wiersze, ale gdy spostrzegłem że miejsce ludzi zajmujących się grafiką dałem sobie luzu. Ale teraz gdy odwiedziłem Arta byłem bardzo zaskoczony bo i poziom poezji się podniósł. Patronem został Onet. Dalej jest taka chyba mało znana stronka jak Poezja Polska reprezentuje dość wysoki poziom krytyki i ładne wiersze. Podobała mi się. Graficznie ustępuje ona Poemie,która mimo swojego czaru i zasobów jest trochę martwa. Prześledziłem też rozwój poetiki, albo jej niedorozwój niestety. Admini nic nie robią, wiersze do dupy komentarzy mało.

To chyba te największe ;) a ten mój ulubiony.... Jakie macie sugestie, opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tylko moja opinia, czyżbym kogoś uraził. w wyszukiwarce mniej znana, dlatego mało znana. a miejsce bez reklamy zawsze staje się gorszym, nawet gdy lepszym jest. może nie o taki dobór słów chodziło, żadne porównanie tylko poszerzenie własnej wiedzy gdzie co leży tu i ówdzie. pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


No to chyba jesteś patriotką skoro jesteś tu tak długo...

Nie wiem jak to jest Kamilu, ale niechętnie się stąd ruszam, wiesz znam tu wszystkie nicki (hihi) nie muszę się obawiać bezsensownej krytyki (wszyscy komentują raczej rozsądnie i racjonalnie argumentują zarzuty) strach pomyśleć co by się stało z Jimmy Jordanem w takim poenecie np. (nasza liryczność w dużej mierze wynika z otoczenia, nawet tego internetowego)
pozdrawiam Jimmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


No to chyba jesteś patriotką skoro jesteś tu tak długo...

Nie wiem jak to jest Kamilu, ale niechętnie się stąd ruszam, wiesz znam tu wszystkie nicki (hihi) nie muszę się obawiać bezsensownej krytyki (wszyscy komentują raczej rozsądnie i racjonalnie argumentują zarzuty) strach pomyśleć co by się stało z Jimmy Jordanem w takim poenecie np. (nasza liryczność w dużej mierze wynika z otoczenia, nawet tego internetowego)
pozdrawiam Jimmy

patriotką? tylko rok, niecały zresztą... ;) pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...