Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Podziękowanie


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



masz dar malarski,
rzeczywiście gitarę mam niebiańską
z żółtą nalepką, zastanawiam się czy ją nie przemalować na nagietkowy?
boję się czy nie straci na dźwięku - ja czy ona

bo dwie nagietki to za dużo, no nie?

z ukłonikiem i pozdrówką MN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



i jak tam te nasze choiny?
miłe chłopy były?

z ukłonikiem i pozdrówką MN

Niemiłe i wkurzyli mnie, bo powiedzieli, że chciałem im uciec. Mówię wiec, że gdybym im chciał uciec, to bym się w ogóle nie zatrzymał. A oni, wyobraź sobie (co za tupet), gadają, że i tak by mnie dogonili, więc ja im na to, że gdybym się nie zatrzymał 200 metrów dalej, to by szans żadnych nie mieli, jeno dymek z rury powąchali.
A ogólnie nasze uprzejmosci, o których pisze Jacek, trzeba wziąć w duży, nawet gruby, baaa, ogromny cudzysłów... hehehe

Dzięki za mile spędzony czas w towarzystwie tak zacnych i miłych ludzi przy swojskiej, kojącej duszę muzyce i słowach z życia wziętych...
Pozdrawiam Piast
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



i jak tam te nasze choiny?
miłe chłopy były?

z ukłonikiem i pozdrówką MN

Niemiłe i wkurzyli mnie, bo powiedzieli, że chciałem im uciec. Mówię wiec, że gdybym im chciał uciec, to bym się w ogóle nie zatrzymał. A oni, wyobraź sobie (co za tupet), gadają, że i tak by mnie dogonili, więc ja im na to, że gdybym się nie zatrzymał 200 metrów dalej, to by szans żadnych nie mieli, jeno dymek z rury powąchali.
A ogólnie nasze uprzejmosci, o których pisze Jacek, trzeba wziąć w duży, nawet gruby, baaa, ogromny cudzysłów... hehehe

Dzięki za mile spędzony czas w towarzystwie tak zacnych i miłych ludzi przy swojskiej, kojącej duszę muzyce i słowach z życia wziętych...
Pozdrawiam Piast

Mnie też wczoraj dobiły te choiny
jak oni to robią, że wkurzają
zamiast pilnować się
z ukłonikiem i pozdrówką MN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Czy jakiś profan jest w stanie popsuć Ci smak dobrej poezji?
Pomyśl - on tego nigdy tak nie przeżyje, jedynie co może zrobić to polować na jakiś mandat (z nadzieją, że coś wyrwie) i to wszystko. A uprzejmości zawsze na miejscu - uśmiechnij się.
Ja też miałem na ogonie od biblioteki do stacji benzynowej za rondem radiowóz. Jechałem 40 na godzinę. Oni jechali za mną i czekali. To jak w starej anegdocie: Policjant zatrzymuje na drodze i mówi: "Pan jechał za szybko". "Panie władzo - skąd pan to wie, przecież pan nie ma radaru? pyta zaskoczony kierowca. "Tu się jeździ tak, że słychać pyr pyr pyr....., a pańskie auto jechało prrrrrrrrrr...... Odpowiada policjant.

pozdrawiam Jacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Czy jakiś profan jest w stanie popsuć Ci smak dobrej poezji?
Pomyśl - on tego nigdy tak nie przeżyje, jedynie co może zrobić to polować na jakiś mandat (z nadzieją, że coś wyrwie) i to wszystko. A uprzejmości zawsze na miejscu - uśmiechnij się.
Ja też miałem na ogonie od biblioteki do stacji benzynowej za rondem radiowóz. Jechałem 40 na godzinę. Oni jechali za mną i czekali. To jak w starej anegdocie: Policjant zatrzymuje na drodze i mówi: "Pan jechał za szybko". "Panie władzo - skąd pan to wie, przecież pan nie ma radaru? pyta zaskoczony kierowca. "Tu się jeździ tak, że słychać pyr pyr pyr....., a pańskie auto jechało prrrrrrrrrr...... Odpowiada policjant.

pozdrawiam Jacek

do samej stacji za zakrętem
jeśli chłopaki zawzięte
potrafią, jak upatrzą, jechać,
a gdy sie komu sprzykrzy decha
temu z oddali druga patrol
zrobi co umie a co nadto
lepiej nie ruszać, rzecz rozumna,
zwanego od wiek wieków g...,na


kiedyś miałem włamanie do piwnicy
zgłosiłem, nic nie zginęło, prócz kilku
butelek po piwie, skubańcy chceli mnie
oskarżyć, że mam w piwnicy magazyn,
nic im nie powiedziałem, zamknąłem piwnicę
i poszedłem do domu, pukali, stukali,
więc im odrzekłem, że zadzwonię na policję
jak się nie przestaną, uśmiechnęłi się,
poszli, do piwnicy, od tej pory, nikt się nie wkradł

z ukłonikiem i pozdrówką MN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś coś w "Extra CIechanowie" napisali, to taki tutejszy jednodniówek, większość reklam i ja z niebieską gitarą
a tu jest link do pobrania - http://fundacja.no-ip.com/~extram/2007/04/12_ciechanow_135.pdf - gdzieś na końcu, hi, jestem

jeszcze raz - kurczaki - pewnie jutro wstawią pdf'a - narazie dzieją się cyrki z tym ściąganiem
z ukłonikiem i pozdrówką MN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...