Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

niepokornie


Rekomendowane odpowiedzi

Ojejku jak mi się podoba to, że "odważyłaś się" bronić "Tęczy",tego ogranego banału.
ile razy mam ochotę tak napisać prosto, normalnie to zaraz słyszę "kawa na ławę.
"banał" itp.Ale teraz sobie pomyślałam, że jednak trzeba umieć zrobić
to, z takim wdziękiem jak Ty to zrobiłaś:))) Gratuluję i pozdrawiam serdecznie:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki politematyzm wieje, nawet nie wiadomo do końca o czy tekst mówi (no tak, a jak nie wiadomo to pewnie o poezji) Ciekawe sentencje, czasem ładnie zachodzące na siebie, ale czasem aż razi niedopasowanie jakieś niezdecydowanie ("o czym tu pisać?") Nie sądze, aby wiersz miał budzić takie odczucie, wpadnę jeszcze a jak poprawisz to tak, żeby wyszło wszystko jak na dłoni o co idzie to skomentuję jeszcze raz.
ps
Jak narazie to "łowy" pozostają the best...
pozdrawiam Jimmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




Ewuś, a mnie się podoba, że się odważyłam i na org dałam :D
Wiesz Ewo...wszystko może być banałem...przez brak umiejętności może zostać "spłaszczone" najpiękniejsze słowo...tak czasem sobie myślę, że gdyby tak spróbować poszukać ciut innych skojarzeń ale nie, każdy...ale to każdy zawsze widzi to najprostrze i podnosi się krzyk...chociaż jakby mi przyszło w każdym wierszu czytać "tęcza","kocham:","motyl","serce" to samej by mi obrzydło ;) ale jak czytam w piątym wierszu kolejne przerzutnie w co drugim wersie, to też mnie trafia :D...więc??....więc myślę,że trzeba szukać złotego środka i nie przesadzać w żadną ze stron :)
Pozdrawiam cieplutko :)
Lidia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...