Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @lovej Tajemniczość jest OK. Jest jeszcze jakość przekazu, która topi się w tajemniczości. Twój wiersz Twoje cele. Powodzenia!
    • @Hiala Oj od razu kompleksy, kompleksy to jedno, a panie też odtrącają i to często, w dodatku często zakompleksionych i to z jakiego powodu? Odtrącenia właśnie... 
    • @Duch7millenium   Nic a nic nie mają: na tym portalu to w dziewięćdziesięciu procentach - to emerytowane - nauczycielki i nauczyciele - nic a nic nie umieją i w głowie im palma odbiła, a przecież mogą wstąpić do tak zwanej Solidarności, zamiast: zajmować się wychowywaniem Nowego Pokolenia, które już dawno jest na swoim, jak zwykle: pasożyci... Ręce opadają...   Łukasz Wiesław Jan Jasiński herbu Topór 
    • @Hiala Papierosy palę, a tam wiesz kilkanaście godzin lotu bez fajki :// @befana_di_campi o, o, coś w ten deseń... i pragnę zauważyć, że my tutaj też robimy takie wyświetlenia :) @Marek.zak1 Wiesz ja nawet chciałem napisać do szejka w tej sprawie. No naprawdę list, że kupił u nas jakiś klub, albo trzy i przysłał trochę petrodolarów. Prośba taka. No ale wiesz, mam jakiś pomysł, a potem z niego rezygnuję. U mnie to raczej są kategorie pisarskie bardziej niż faktycznych działań. Również pozdrawiam...
    • poznaj mnie Jestem z Tobą tu i teraz Poznam Cię, bo czuję dobroć w Twoim sercu Będąc bliżej Ciebie, czuję się lepiej Uśmiech na Twojej twarzy jest oczywisty Ten dzień będzie szczęśliwy, bo jesteśmy razem Dam dobroć i dam swoją miłość Kiedy ludzie są mili, świat staje się lepszym miejscem Dobro to też jest miłość Poznajemy siebie nawzajem i dobra, które w nas płyną                                                                                         Lovej . 2024-09-13                        Inspiracje . Czy dowiadywanie się o sobie nawzajem różnych rzeczy . Czy to jest dobrze, czy raczej jest złem?
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...