Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

i to dobrze


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



szkoda, że dla ciebie nie ma wiersza.
pozdrawiam :)

P.S.to może dołączysz się do dyskusji, co jest wierszem:
http://www.poezja.org/debiuty/viewtopic.php?id=52688#dol

dla ciebie może jest to poezja, ale do mnie niestety nie dochodzą takie frazy jak:

niech tęsknota otuli serce

bo i tak wszystko minie

wszystko ma swój czas
i to dobrze


nie chce się czepiać, ale ten tekst bazuje - niestety - na bardzo banalnych, oklepanych i zurzytych do cna kliszach. proszę poczytać dobrej i nowej poezji, może pan zrozumie o co mi chodzi. czyli, do następnego;) pozdry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



szkoda, że dla ciebie nie ma wiersza.
pozdrawiam :)

P.S.to może dołączysz się do dyskusji, co jest wierszem:
http://www.poezja.org/debiuty/viewtopic.php?id=52688#dol

dla ciebie może jest to poezja, ale do mnie niestety nie dochodzą takie frazy jak:

niech tęsknota otuli serce

bo i tak wszystko minie

wszystko ma swój czas
i to dobrze


nie chce się czepiać, ale ten tekst bazuje - niestety - na bardzo banalnych, oklepanych i zurzytych do cna kliszach. proszę poczytać dobrej i nowej poezji, może pan zrozumie o co mi chodzi. czyli, do następnego;) pozdry

Dobrej poezji jak dla mnie jest bardzo mało. Ta nowa poezja, to raczej dopracowana poezja, a nie dobra, przynajmniej mi tak wygląda :). Każdy potrzebuje czegoś innego od poezji, i to dobrze. Rozumiem, co chcesz powiedzieć, zastanowię się na tym.
Dziękuję za komentarz, pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krótki wiersz zbudowany na kliszach językowych, jego prostota jest w pewnym sensie urzekająca, ale prymitywna
nie wiem, jakimi kryteriami się kierujesz oceniając poezję jako dobrą, ale wydaje mi się, że jakość poezji wynika z umiejętności wykorzystywania narzędzi językowych, poza tym to jest pomieszanie pojęciowe - jeśli stwierdzasz, że poezja współczesna nie jest dobra, bo ty potrzebujesz czegoś innego to popełniasz nadużycie - nie możesz publicznie wartościować czegoś jedynie na podstawie własnych potrzeb
za tym wierszem nie stoi żaden akt twórczy, jest powtórzeniem pewnych prostych skojarzeń, a puenta przypomina raczej ulubione zdanie 80-letniego dziadka, siedzącego na ławce przed chałupą
jasne, i to dobrze, ale moim zdaniem to nie wystarczy, żeby dziadka nazwać poetą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Tak, zgadzam się z każdym słowem, tylko jedynie, z czym się nie zgodzę, to że poezja wynika z umiejętności wykorzystywania narzędzi językowych, bo taka poezja nie przemawia do mnie :). To więc nazywajcie mnie dziadkiem, będę się cieszył ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Tak, zgadzam się z każdym słowem, tylko jedynie, z czym się nie zgodzę, to że poezja wynika z umiejętności wykorzystywania narzędzi językowych, bo taka poezja nie przemawia do mnie :). To więc nazywajcie mnie dziadkiem, będę się cieszył ;)
więc to, co do ciebie przemawia nie jest poezją
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Tak, zgadzam się z każdym słowem, tylko jedynie, z czym się nie zgodzę, to że poezja wynika z umiejętności wykorzystywania narzędzi językowych, bo taka poezja nie przemawia do mnie :). To więc nazywajcie mnie dziadkiem, będę się cieszył ;)
więc to, co do ciebie przemawia nie jest poezją

niestety :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...