Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

to jest mój głód dziecinny


Michał Kowalski

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz Autor, no lepiej (nb. znasz tych kilka typów dziewic, ale powiem tak: ten jest lepszy, bo "wart pac pałaca" ;).
Rytm, no jest. Coś nie tak jednak ze staraniem - wyglądać starannie?
W drugiej bym jeszcze pokombinował, bo rysuje się fajna gra: zaraz tu będzie i nic nie może ;) - ale jak jest pojedyncze, to czytelnik nie podejmie tematu (znaczy, że inne fragmentyn są ironiczne, ale ino jednoznaczne). Nie wiem sam co ci teraz poradzić ;)
b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eksperymentuje pan panie Michale i nie mówię tu bynajmniej o formie wiersza:) nie mogę być obiektywna, już za sprawą samego tytułu z Wojaczka, jednego z moich ulubionych wierszy. także cytat z Malczewskiego o poszukiwaniu nieodkrytych jeszcze w sobie pokładów, reakcji etc. jest tu dość ciekawym wprowadzeniem i choć motyw ten nie pojawia się wprost da się go wyczuć w całości tekstu. wyłowiłam dwa bardzo ciekawe stwierdzenia, można tu się o panu troszkę dowiedzieć :)

zaraz tu będzie i nic nie może
wyglądać staraniem


trochę perfum na pościel
nieco na firankę
zawsze na początku wygląda przez okno


spostrzegawczość - dobrze, że ją pan posiada. wykorzystuje? czemu nie. byleby wyciągnąć z tego wnioski i doświadczenie.

przesadziłam?
oby nie

pozdr.

ps. zastrzegam, że nie przeczytałam żadnego z komentarzy, nie chcąc się nimi kierować, więc mogę się powtarzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...