Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

srać mi chcę...


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



wie pan co jest łańcuszek szczęścia?, a teraz zapytam pana inaczej, wie pan co jest łańcuszek głupoty? wcale nie musiał pan odpowiadać na ten wątek, zresztą skąd pan wie że akurat chcę zwrócić na siebie uwagę, może to akurat taki rodzaj prowokacji, niech pan nie zapomina że to forum poetyckie tu są ludzie inteligentni i wyrażają się mądrze na poważne tematy...
może od tematu ludzkich fekaliów chciałem przejść do psychoanalizy Freuda, skąd pan to może wiedzieć, świat jest taki złożony i dziwny. he he... pozdr. też panu życzę modelatora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co moderator? forum od tego jest od tego jest ono, żeby na nim pisac co się chce, a co akurat niekoniecznie jest wierszem, a zrodzilo sie w głowie danego uzytkownika...
kolega kamil uznal ze to fajnie napisac ze mu sie chce srac, cala masa innych ludzi uznala ze to bardzo wazne zlozyc życzenia... osobiscie rownie mocno interesuje mnie zarowno jedno jak i drugie, a nieosobiscie tylko obiektywnie temat kamila jest bardziej zwiazany z poezja niz cala masa innych tutaj (bo przynajmniej dotyczy emocji peela - podobnych jak 90%wierszydel plątajacych sie po roznych dzialach)

więc życze sobie żeby juz nigdy nie było tu moderatora - no chyba że byłby to dobry moderator :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...