Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Jak na człowieka przystało


Kaca_Karolina

Rekomendowane odpowiedzi


Czasami -
jestem pewna tylko niepewności,
gubię się w szybkości przemijania,
bojąc się żyć pragnę szczęścia,
marzę o zmianie mocno trzymając przyzwyczajenie za rękę.

Czasami krzyczę na tą dziwną postać w lustrze –
ona jest tak bardzo zakochana w błędach,
jej jest tak trudno być dobrą ......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiem co czujesz.... ALE!
No tak ale Twój wiersz nie zawiera zbyt wiele. Pozwala czytelnikowi porozglądać się trochę w Twoich uczuciach, a po za tym zadnego innego kroku... Wedlug mnie wiersze to nie tylko uczucia autora, ale rowniez uczucia odbiorcy, które trzeba rozwinąc w umiejetny sposób. No ale nic... Najgorzej nie było, to w koncu tylko moje zdanie :).

Tak ot tak. Weronika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiersz jest ok, nawet ciekawy, ale, przepraszam, ze to powiem, nie wnosi, jak dla mnie, nic nowego. Bo przeciez (zaczynajac od poczatku wiersza) kazdy z nas posuwajac sie o krok naprzod w swym kruchym zyciu nie wie czy postepuje slusznie, nie wie jakie czekaja na niego korzysci, zagrozenia... Kazdy z nas odczuwa szybko i bezpowrotnie mijajacy czas. Kazdy z nas marzy o zmianie, marzy o wyrwaniu sie z codziennosci, z powszechnej rutyny, przyzwyczajenia... To normalne odczucie osobnika zyjacego stadnie jakim jest czlowiek. Bo przeciez kazdy z nas patrzac w lustro widzi kogos innego, niz chcialby byc. Kazdy z nas uporczywie popelnia wciaz te same bledy obiecujac sobie, ze to ostatni raz. To normalne dla kazdego z nas...

Pozdrawiam Kruszynka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wedlug mnie wiersze to nie tylko uczucia autora, ale rowniez uczucia odbiorcy, które trzeba rozwinąc w umiejetny sposób.'
Weronika

Cała zabawa polega własnie na tym, żeby swoje uczucia wyrazic w taki sposób by odbiorca sie w tym odnalazł ... ale nie jest to oczywiscie rzecz łatwa....
Dziękuje za opinię i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...