Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

wróciłam;p


Rekomendowane odpowiedzi

To wszystko moja wina !!! To ja wywołałem come back Oli. Nie wiem, czy miała zamiar wrócić ale nie umawialiśmy się na inscenizację. To wyszło samoistnie. Po prostu miałem "złe dni", a wtedy przychodzą mi do głowy idiotyczne pomysły.::)) Żartuję! Ale tak serio, to jak w każdej dziedzinie przychodzi "marazm" czyli zastój w interesie (brak atrakcyjnych tematów). A przyroda wypełnia pustki i dlatego czasem wychodzą prywatne pogadanki. Ale każdy może wymyśleć własny "genialny" temat (demokracja!!!) i zachęcić innych do dyskusji. Dormo, rozumiem cię (ja też nie przepadam za super prywatnymi gadkami), ale po prostu....można je nie czytać. Pozdrawiam obie Panie gorąco.:::))))))) Mój temat na forum " Czy Andrzej Lepper uprawiał stosunek oralny?????"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prostytutkę? Chodzi ci o "bułgarski ślad" z "Opowieści rumuńskie"... Ale ty pamiętliwa... najpierw było "Maybe" ( co do memory ). Boże, w takim młodym wieku!! Co będzie na starość? Będziesz robić w Inkwizycji, a może bedziesz ninja ? Pozdrawiam. p.s. Nie ściemniaj o g.g., bo ten temat przerabialiśmy na forum, przy wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...