Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

ile razy


koko0691

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @befana_di_campi @Lidia Maria Concertinado autorki Moim zdaniem dobry wiersz i taki tragiczny w swoim wyrazie, choć poruszający znane sprawy, przecież już Diogenes mieszkający w beczce wychodził że świeczką wieczorem i na pytanie czego szuka odpowiedział, szukam człowieka , a nawigacja? Cóż chyba każdy musi znaleźć własną  Kredens pozdrawia 
    • Bardzo ładnie napisane , trochę smutne Kredens pozdrawia 
    • Witaj nowy dniu Uśmiecham się do ciebie Choć nic o tobie nie wiem    To znaczy... nie w tym sensie  Tak wiem jak każdy inny Dwadzieścia cztery godziny  Wschód słońca  potem wstanę  coś będę robiła na pewno      Na pewno?   No widzisz, w tym sensie właśnie  Nie wiem  Ale chciałabym byś mnie rozpieszczał, bym była twoją królewną    A czego byś chciała?   Na dobry początek dobra kawa I niebo błękitne za oknem i ptaki śpiewają i siedzi ktoś obok i ma oczy dobre ...   Ach! Przecież jestem sama i leje od rana  Więc cóż mi pozostało ? Naprawdę dobra kawa Marki...

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

        A przecież można było napisać naprawdę dobry wiersz A tu  Zaczęty piękną myślą  Skończony głupią reklamą  Lecz jakby się dobrze zastanowić  Co bym nie napisała to wyszłoby na to samo    To znaczy na co?   No... że czas płynie i ucieka  A człowiek do szczęścia   potrzebuje Tak naprawdę tylko drugiego człowieka       
    • napiszę dla ciebie list słonecznym piórem aby stał się snem o którym marzyłaś by się dośnił   list o dniach kreślonych przez kalkę czasie oczekiwania by potem powiedzieć - witaj po wiekach choć od spotkania minęła chwila   w nim przypadkowy wiersz składa obietnicę smutnej dziewczynie że nigdy że zawsze i wszystko   listonosz przyniesie go w urodziny gdy na gałązkach pierwsze krople mrozu gdy pragniesz życzeń - chociażby śmierci a tu nic   schowasz go pod poduszkę nieotwarty   by się dośnił
    • @befana_di_campiZawsze coś.

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Pozdrawiam!
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...