Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

anima damnata


leeloo

Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


co to według pana znaczy, patrzeć w jedną stronę? czy napisałam, ze to coś złego?
czy zarzucając mi "patrzenie w jedną strone" nie robi pan tego samego?
wiec wracam do mojego pytania. prosze o odpowiedz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie sluchajcy metalu- roznego rodzaju- to osoby wrazliwe, mam znajomego ktory muchy nie skrzywdzi;
to jest moja opinia na temat formy, a nie ludzi (!) czy mam sie nie wypowiadac wogóle? bo ja czegos juz nie lubie
a ktos to lubi i przez to narazam sie znow na komentarz typu "jestes głupia, czy ktoś ci już to mówil". dziękuje bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prosze przeczytać jeszcze raz swój komentarz. jeśli zresztą słuchałaś (ja słucham okolicznościowo i sam sobie selekcjonując) a teraz mówisz ze to śmieszne, nie oryginalne, czy nudne to jesteś przysłowiowym "lalusiem obszczymurem" w opini muzyków - nie innych słuchaczy. wątpie także (choć moge sie mylić) że jak Ci został symfoniczny to pewnie pitu pitu słuchałaś w stylu dream theater czy iron maiden. a post jest o brutalnym graniu. ale skoro to śmieszne to niech ci bedzie. bo śmieszne moze dla każdego człowieka moze być wszystko. dla jednych smieszny jest czesław niemen a dla innych śmieszna jest śmierć. dla jednych śmieszne i karygodne jest darcie ryja o tym że maryja ma ciasną cipke a drudzy będą własnie to krzyczeć i śmiać się z powagi odbioru.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo w muzyce każda prowokacja działa nie na tych co słuchają. tylko na tych co sie tym przejmują, krytykują i obrzucają błotem.

t apropowulgaryzmów tej wódki i wogóle.

słuchasz muzyki, ogladasz filmy. wódka i narkotyki są złe. to wyrzuć część swoich płyt i filmów. bo jesteś hipokrytką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"lalusiem obszczymurem"
nie bede pisac co sluchalam, granie bylo ostre, a teraz zostal mi symfoniczny, bo poszlam w innym kierunku, czlowiek sie zmienia.bo jednak stopniowo chce sie czegos wiecej. to moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


nie jestem hipokrytką, ja teraz nie lubie juz pisania o tym.i jaka prowokacja, po prostu jest juz nudne to dla mnie, przesyt czegos jak dla kogos np. wiersze o czymś jednym. czy to normalne?
najlatwiej- obrzucic bloetm i napisac o kims, ze hipokrytka, bo nie chce mi sie przyklaskiwac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nudne? a kto krzyczał że maryja ma ciasną cipke. że będzie srał na grób. kto miał takie okładki. i najlepsze: kto w polsce.

dla ciebie nudne to ok. pewnie już jesteś ponad to. znasz lepsze rzeczy i fajniejsze. ale wiesz co, ci muzycy, ja, i inni słuchacze też znają. co nie zmienia faktu że można słuchać z PODZIWEM skurwysyńsko brutalnej i wulgarnej muzy żeby potem posłuchać muzy klasycznej.

nudna to jest budka suflera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


nie lubie budki suflera. boze, moze bardziej mi chodzi o forme, czy nie mozna miec dosyc "srania na grób"?
jakie ponad? ponad jest pan. oczywiscie z PODZIWEM, z spojrzeniem wielostronnym.
jeszcze raz-prosze nie odnosic sie do mojej osoby i komentowac moja osobe.
czy znam lepsze, fajniejsze- nie wiem! dla mnie moze tak ale czy czepiam sie ludzi? bo wola co innego. ok. nie powinnam wypowiadac sie pod tym postem, nie do mnie skierowany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli forma czyli muzyka? czyli że to samo. oj nie wiesz jak sie mylisz.
ja tu nei mam sie nad czym mądrować. dzis poznałem kapele i póki co ją katuje. polecam, bo to prowokuje rozmowe np. z tobą. i juz mam mniej nudny niedzielny wieczór. moze ktoś posłucha, może nie.

ale liczyłem po prostu na dyskusje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


co to według pana znaczy, patrzeć w jedną stronę? czy napisałam, ze to coś złego?
czy zarzucając mi "patrzenie w jedną strone" nie robi pan tego samego?

wiec wracam do mojego pytania. prosze o odpowiedz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



a z tym do czego bijesz? bo ja krytykuje to że gadasz o czymś o czym nie masz pojęcia. a ja nie krytykuje kogos kto tego nie słucha czy ze ma inne zdanie bo musiałbym krytykować własną matke.
tak, nie znam zespolu. a w moim komenatrzu bylo slowo: proponuje, wiec do czego pijesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiedziałaś się negatywnie. z ironią. potem naisałaś z koleji ze sie negatywnie nie wypowiedziałaś.

patrzenie w jedną strone to brak jakiegokolwiek zrozumienai czy zainteresowania drugą stroną. ty ocneiasz to jako złe, a raczej głupie" jeszcze wiecej wódki itp.". ja np. jak Ci napisałem iron maiden to pitu pitu uderzam tylko w jakoś muzyki, a nie pisze że "tak, jeszcze wiecej długowłosych na pewno bedzie ciekawiej"

zreszta patrzenie odniosłem do ekstremu. czyż nie? tu chodziło o muzyke. nie jest dla kogoś kto np. siedzi albo w danym gatunku, albo w softowej muzie. nagle nei polubi takiego syfu. a twoja wypowiedź "wiecej wodki itp" wskazuje an to że albo niewiele słuchasz z grania któremu to akurat sprzyja, albo słuchasz tylko jesteś hipokrytką i słuchasz dla samego słuchania. to tak jak słuchać motorhead'a i mówić że wódka jest zła. tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w drugą strone. tak samo ja byłbym hipokrytą gdybym napisał że iron maiden to po prostu syf bo wiele kapel które teraz słucham są nimi zianteresowane. co nie zmienia faktu że dla mnie to pitu pitu. ale zapewne gdyby nie oni te kapele o których mówie nie robili by takiej muzy. ffaf przypuścmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...