cooletzka_vibhrrrująca Opublikowano 6 Czerwca 2006 Autor Zgłoś Opublikowano 6 Czerwca 2006 bo gdyby tak a co czyż nie ach źle więc tu to jak i też na wspak dobrze no cóż ach tak i już
Archie_J Opublikowano 7 Czerwca 2006 Zgłoś Opublikowano 7 Czerwca 2006 Poezja współczena nie ma granic, więc dlaczego nie w ten sposób. Trochę o wszystkim i o niczym, tutuł się gryzie z wierszem, moze coś bardziej wymownego, więcej przekazu! pozdr. Ariel
mroofka Opublikowano 7 Czerwca 2006 Zgłoś Opublikowano 7 Czerwca 2006 Wspaniała rzecz czerpać z nieprzebranego źródła poezji lingwistycznej, wspaniała. A problem jest z nią tylko jeden - po Białoszewskim niewiele jest już w stanie czytelnika zaskoczyć. Grząski grunt. Udało się jakoś wybrnąć :)
Olesia Apropos Opublikowano 7 Czerwca 2006 Zgłoś Opublikowano 7 Czerwca 2006 Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość. zaprawdę?
Olesia Apropos Opublikowano 7 Czerwca 2006 Zgłoś Opublikowano 7 Czerwca 2006 nie widzę tu żadnej poezji lingwistycznej
Chanah Letkowska Opublikowano 7 Czerwca 2006 Zgłoś Opublikowano 7 Czerwca 2006 Witam, zbyt konkretne. Pozdrawiam, Chanah.
Olesia Apropos Opublikowano 7 Czerwca 2006 Zgłoś Opublikowano 7 Czerwca 2006 Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość. wiedziałam, że mogę na Ciebie liczyć:) buzi słonko:*
Espena_Sway Opublikowano 7 Czerwca 2006 Zgłoś Opublikowano 7 Czerwca 2006 ja też nie widzę w tym wierszu niczego ciekawego, poza przeenterowaniem może już za dużo poezji czytałam ;) zdrówka i serdeczności Espena Sway :)
fr ashka Opublikowano 7 Czerwca 2006 Zgłoś Opublikowano 7 Czerwca 2006 Olesia, Chanah, Espena- bis!! (...) i już ;))
Miłka Maj Opublikowano 9 Czerwca 2006 Zgłoś Opublikowano 9 Czerwca 2006 konkretnie - brak konkretów; pozdr./V.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się