Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • @Dagmara Gądek tak tu może nie ma jakiejś takiej lotnej metafory... taki trochę tekst znad wątroby :// No niestety miewam tak czasem :// @Amber no nie jadam w kinie popcornu, choć przecież z dziewczyną mogę tak ewentualnie zrobić, zresztą pewny nie jestem zupełnie, ale to chyba też sprawdzali... I wypytywali mnie również - ze 4 osoby, czy mam karnet do kina ://
    • obrazek - istna rzeka dla wyobraźni; rury, alfabety morsa między sąsiedzkimi dziećmi, sprzeczki sąsiadów  , bulgotanie wody, „ zalana łazienka” podczas nieobecności urlopu, omdlenie w wannie - podczas pierwszej „ parówki” jak w saunie, wigilijne karpie w wannie, czytanie gazety w wannie przez ś.p. Prababcię, opowieści J.Waldorffa z kolei o jego zacnej rodzinie, w której w jednej nagrzanej wodzie kąpała się przymdlewając seniorka rodu - po czym dla dzieci, po wszystkich członkach rodziny - pozostawało wyziębione bajoro, etc. etc….   BLOKI 

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

        ale tym razem…temat msz  niewykorzystany, bo niezbyt zgrabnie się „ zwierszował”…     pozdrówki
    • @Leszczym Bo do kina się idzie na popcorn, a sam film to bonus.:))
    • … siurrealistycznie  tutaj nieco ;)) ale przecież nie chodzi o łapanie króliczka, lecz jego gonienie ( dopóki się nie znudzi ), natomiast dzisiaj widziałam, jak ludzi obklejał żebrak i było to okropnie namolne i przykre; natomiast tekst - jest  za długi i jednorodny, bez zwrotów zaskoczenia - to na minus.    pozdrówki
    • @Amber No ale wiesz, męczące są takie dociekliwości ;)) Zresztą znów mi się trochę zbiegło tym razem z filmem "Do granic"... Jest w kinach i bardzo polecam... no ale powstaje pytanie zupełnie niewyjaśnialne jak to się mogło tak zbiec skoro ja nawet nie bardzo czytam na co idę do kina ;)))) Również pozdrawiam :)
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...