Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Saturn


jool

Rekomendowane odpowiedzi

Miłość ,niepożyteczna ludzi nadzieja
Drzewa,drogi,ciemność i gwiazda płoneła.
Gwiazda słońce, saturnie kochany rozjaśnij mój umysł aż poblebną bramy,
mój umysł jest niezmierną miłością i jasnością paskami porozdzielaną ciemnością.
Miłość pobieram od górnych nadziei i myślę że oczy wyższości patrzą na mnie w smutku okazałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłość ,niepożyteczna ludzi nadzieja-------> słowo miłoś na samym poczatku od razu mnie zniecheciło

Drzewa,drogi,ciemność i gwiazda płoneła.-------> jak to sie ma do niepożytecznej nadzieii?

Gwiazda słońce, saturnie kochany rozjaśnij mój umysł aż poblebną bramy,------->bramy czego, a pozatym dlaczego saturn?

mój umysł jest niezmierną miłością i jasnością paskami porozdzielaną ciemnością. ---------->druga część zdania jak dla mnie w ogule nie ma sensu i chyba jest nie gramatyczna

Miłość pobieram od górnych nadziei i myślę że oczy wyższości patrzą na mnie w smutku okazałości. -------------> dlaczego patrzą w smutku skoro podmiot pobiera od nich miłość?

zbyt pompatyczny i wyniosły a do tego całość nie trzyma sie kupy, wyglada to bardziej na zabawe słowem niz na wiersz majacy cokolwiek przekazac odbiorcy. widze ze to debiut wiec pracuj nad swoim warsztatem poetyckim, a jakie bedą skutki zobaczymy. nie zrarzaj sie komentarzami takimi jak ten. ja tez publikuje od niedawna i wiem ze konstruktywna krytyka bardzo pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje zaden ze mnie poeta i to jest tylko zabawa slowami. jednak mam bardzo duzo takich gierek slownych ktore przelalem na papier w dziecinstwie i ktorych sam nawet nie rozumiem.bardzo bylbym wdzieczny za kilka slow krytyki na ich temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...