Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

pewna sprawa...


Rekomendowane odpowiedzi

na samym początku napiszę ze wiersza tu nie będzie (przynajmniej mojego) za to mam wielką prośbe, piszę pracę maturalną i chce moj temat ując troszke inaczej od innych, potrzebowalbym pomocy przy rozszerzeniu bibliografi :)

sprawa przedstawia sie tak:
temat: "Wizja zagłady świata w literaturze i sztuce"
o tym temacie jest bardzo duzo w internecie, jednak jak juz wspomnialem chce przedstawic moja prace w troszke innym swietle, chcę podzielic zaglade swiata najpierw w 2 kierunkach, fizycznym i emocjonalnym, nastepnie fizyczny podzielic na kilka nastepnych (z ręki boga, samozaglada ludzkosci, ingernecja kosmitow (prosze sie nie smiac :P) itp,) tak samo zrobic z emocjonalnymi (koniec ze wzgledu na milosc, nienawisc, utrate czlowieczenstwa itp)

przepraszam że umieszczam to tutaj ale licze że wasza wiedza jest większa od mojej i być może Ktoś zna jakieś np. mało znane a bardzo pasujące do tematu utwory,

najbardziej interesują mnie wiersze :] ale jeżeli ktos ma propozycje jakiejś książki bądź jakiegoś obrazu lub rzeźby itp też może zamieścić.

P.S.
Biobliografie mam już zrobioną, a piszę to po to żeby ktoś nie pomyślał że chcę się nim wysłużyć, poprostu liczę na małą pomoc :)

z góry dziękuję za wszelką pomoc, i bardzo przepraszam że umieszczam to pytanie tutaj gdzie raczej jego miejsce nie jest...

pozdrawiam, Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macieju...

ehhh no nawet nie bede komentowal tego co napisales bo wiedzialem ze znajdzie sie ktos kto ma problem z cytaniem ze zrozumieniem i i tak napisze cos w tym stylu...

oczekuje waszych opini.

np podobalo mi sie to i to... a nawet jezeli ktos ma Swój wiersz o tematyce ktora pasuje do mojego tematu tez moze go tu wkleic :) moze go uzyje i akurat ta sooba stanie sie slawna :D

pzdr, Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje Mary ale ten juz mam :) hyhy ale dziekuje za inicjatywe :)

Macieju musze przyznac ze mi sie bardzo spodobal :) moze dlatego ze przepadam za tą "ciemniejsza" tematyka :)

mozliwe ze uzyje =)

P.S.
Do bibliografi bede musial dodac jeszcze date :)

i jak podpisac? Tali Maciej? czy jakos inaczej sobie życzysz =)?

pzdr, Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...