Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

sceny uliczne


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



a jednak za bardzo zagmatwany - też kiedyś coś podobnego stworzyłem, sory, że porównuję
z ukłonikiem i pozdrówką MN
ps. proszę przeczytaj jeszcze to http://www.poezja.org/debiuty/viewtopic.php?id=4237



nie no twój wiersz jest zupełnie inny, jedyn co jest w nich podobne to rymy abab, ale cała forma słowna i treść to dwie różne historie

ale dzięki za linka z wierszem, przeczytałem i pojawił się uśmiech na twarzy, oby ja się nie dźgnął którejś nocy


pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odp. do Oscara

"POETA UZNANY" napisał

"chociaz przyzna ze nie rozumiem, jak trzask moze byc głuchy" spójrz na to przez pryzmat oksymoronowy i już wszystko będzie jasne

"dorabiane do rymu (nie udowodnie:/)" nie to już przemycona treść i opis skeczu który przedstawia mim

"gramatyczny. + jeden niechciany - tez gramatyczny" w tym miejscu poczyniłem małe korekty, dalej jest grasmatycznym rymem, ale już może nie tak na siłę

"kiepsciuchny neologizm. nic rozszerza znaczen." za to dla mnie to jest fajniuśkie słowo i mam z nim niezłe skojarzenia, zwłaszcza w odniesieniu do stanów kacowych

"
ale dzięki za wnikliwą analizę każdy taki komentarz zmusza do jeszcze większej pracy

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



a jednak za bardzo zagmatwany - też kiedyś coś podobnego stworzyłem, sory, że porównuję
z ukłonikiem i pozdrówką MN
ps. proszę przeczytaj jeszcze to http://www.poezja.org/debiuty/viewtopic.php?id=4237



nie no twój wiersz jest zupełnie inny, jedyn co jest w nich podobne to rymy abab, ale cała forma słowna i treść to dwie różne historie

ale dzięki za linka z wierszem, przeczytałem i pojawił się uśmiech na twarzy, oby ja się nie dźgnął którejś nocy


pozdrawiam

ojć, sorka, absolutnie z tym dźgnięciem się, chciałem tylko ustrzec, żem sam się już kiedyś tam zaciął
z ukłonikiem i pozdrówką MN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...