Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Jackass


Rekomendowane odpowiedzi

w bezkresie skreślonych zdarzeń
w zdarzeniach skreślonych bezsensem
z jądrami na desce
gwoździem przyrasta rdzeń głupoty

ręka w krowim zadzie,tarzan w kupie słonia
mózg do majtek na agrafce
nogami na suficie - "Ujemny iloraz iteligencji"
"Kompletni debile"-buntownicy czystości
kultu dobrych manier, poprawności oraz materializmowi

pięć stóp poniżej
połamana dupa na betonie
matoł trendy-

modny tunning do nowej osobowośći?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez sensu. nikomu nie robia krzywdy, a jak sobie to nikomu nic do tego. czesto są zabawni. noxville (czy jak to sie pisze) to błyskotliwy uroczy człowiek. robi głupoty i ma za to ogromną kase. ale czy to znaczy ze nie jest inteligentny, ze jest gorszy? pracowanie w chuj godzin za marny grosz to żadna cnota. i odwrotnie

a wiersz kipski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w bezkresie skreślonych zdarzeń
jesli chodzi o merytoryke to podpisuje sie pod pogladem tery. wydaje mi sie, ze jesli cos ma cie w tym zjawisku wkurzac, to samo zjawisko, a nie ludzie, ktorzy w calkiem inteligentny sposob zarabiaja na zycie: niewiele robiac. to forma sztuki jak by na to nie patrzec. raczej atakowalbym widownie, ktora kreci kiedy ktos sobie robi krzywde. no, ale nie oszukujmy sie: czyjas krzywda jest smieszna, a smiech stanowi ogladalnosc. tym wierszydlem wykazujesz swoja naiwnosc:/. spojrz na to inaczej, pozdrawiam sympatyzujac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie, oni mi nie przeszkadzają w żadnym wypadku! ale sami siebie nazywają "Ujemny iloraz inteligencji"- lub- "Kompletni Debile"to taka grupa- chyba trzeba to wziąć w cudzysłów,
i macie rację nie bardzo przemyślałam, pod wpływem szoku, gdy jeden znajomy połamał sobie wszystkie kośći.
dzięki za komentarze, pozdrawiam serdecznie.
Eugenie- z "Angory"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiersz dla osób nie znających tematów dziwny, nawet bardzo. Ja temat znam, więc rozumiem. Skoro już o tym mowa, to wyrażę własne zdanie: to co robią ci ludzie jest beznadziejne, i owszem robią innym krzywdę wypaczając ich psychikę. Dla mnie to jest chore.

pozdrawiam /Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzywde innym bo działają na psychike? reklamy w tv też, to jest moherowe podejscie!!!!!!!!!!!! tak jak z tym ze zabrania sie koncertów kapel uznanych za propagujace satanizm. to jest smieszne. jak komus spaczy to umysł to niech i tak bedzie, szkoda takiego umysłu.

idiotyzm, powtarzam idiotyzm.

gdybys zobaczył takich na własne oczy i nei wiedział co to za zjawisko powiedziałbys 'debile'. nie pomyslałbys o tym ze paczą komus psychike. jesteś ograniczony na takie sprawy, boisz sie. prawdopodobnie jestes katolikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi udowadniasz, że jesteś strasznie wszechstronna. Napisać wiersz o Johnym Knoxvile'u
to dopiero coś i jeszcze tak to ubrać w słowa. Jackass najbardziej charakteryzował ten bunt czystości. Mi nie pozostaje nic tylko dodać do ulubionych i wracać i wracać........
Pozdrawiam Jimmy Jordan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jimmy- matoł trendy, to jest modne powiedzenie we Francji, ci kolesie lubią się tak nazywać, pomimo iż są studentami i nie matołami, więc końcówki nie usunę, a ci co nie znają tematu, bardzo się ucieszą ze tacy kolesie to matoły, jak widzisz wilk syty i owca nie zdechła,
kochani dyskutujący, temat nie stary i nie nowy, oglądalność rośnie, mnie nic do tego , ale nie oglądam, wiadomo słabi psychicznie odejdą zostaną "mocni", byleby nikomu nie szkodzili,
może poruszycie ten problem na F.dyskusyjnym?
pozdrawiam gorąco!
Jimmy- BIERZ!- i dzięki wszystkim za zagorzałą dyskusję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...