Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Prawdziwa Wolność


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

***

My – Wielcy Poeci z Forum w sieci.


Wiemy swoje – My Wielcy Poeci,
Piszemy dzieła genialne i to świata
tylko wina ,że nas kisi w sieci a My
–Wielcy Poeci ,nadal tylko w sieci!

Pewnie zmowa to masonerii , albo
innej sitwy ,by nas zakisić za życia
a po śmierci ogłoszą nas wielkimi,
i nasze zabiorą pieniądze, pieniądze!

I nie będzie nam tu pędrak, nowy taki,
psuł nastroju – My Wielcy Poeci! –z sieci,
gromadą rzucimy się na Neo,ego i w chaosie
utopimy Prawdę, niczym frytki w sosie!




Noe-Gd Gdańsk 25.02.2006 13.15 [email protected]
25-02-06 13:22 romdar77

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


przepraszam, chłopcze, ale dyskusja pod tym wierszem dotyczy twojego wiersza, nie wierszy komentujących, nikt tutaj się na ciebie nie rzuca, powiem więcej, to, że traktujesz swoje pisanie śmiertelnie poważnie, do tego stopnia, że nie można z tobą na ten temat porozmawiać, nie oznacza, że inni też tak traktują swoje; uwierz mi, że autentycznie mam w dupie twoje pisanie, wyraziłem swoją opinię o nim i wątpliwość w jego wartość literacką
i tyle, twoja prawda też mnie nie obchodzi; życie mnie nauczyło, że poza skromnym kręgiem osób tzw bliskich, ludzi gówno obchodzi czyjaś prawda, może ci się to nie podobać, ale tak jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal piszecie do mnie fajne rzeczy ,widzę ,że polubiliście mnie - dzięki .Dżigita - to było obsunięcie paluszka z klawiatury - błąd ,powinno być katecheta.
Ach ten komunizm...bagnetami wymuszał dzieła na poetach... - nie bądźcie śmieszni i naiwni.
A poza tym pytanie było proste: czy wiersz o Stalinie Szymborskiej jest wielkim wierszem ,nie pytałem o gułagi w których już pewnie szykowano jej miejsce..hahaha -dobre.
- Nawet na tak proste pytanie z odpowiedzią tak lub nie , nie potraficie odpowiedzieć?
Potrzebujecie koło ratunkowe czy telefon do przyjaciela?

Filozofowie i poeci..... ech... nie lepiej to znaczki zbierać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


To na co czekasz? Nie lepiej iść w ślady Stachury i od razu dać szansę na docenienie? ;P

albo Wojaczka:D tyle że oni pisali trochę lepiej
a dla Wielce Szanownego Autora widać stalinizm to bujda historyków, jest oczywistym, że tak jak we wszytkich przypadkach wie on lepiej:)
ja mam jeszcze prostsze pytanie do Autora: jaki związek z tym wierszem ma wiersz Szymborskiej? i proszę o zdefiniowanie pojęcia „wielki wiersz” — dla mnie jest ono niejasne
i taka uwaga jeszcze, jeśli w realu też tak wkurzasz ludzi, to się nie dziwię, że musisz wiersze pisać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wacuś ,nadal nie dociera do ciebie ,że zastosowałem chwyty psychomanipulacyjno-marketingowe by zdobyć tutaj popularność?
A wy - mając mnie za idiotę , pchacie się nadal do mnie ,nie pojmując co was tak tu ciągnie...
- Pytałem jasno o Stalina wiersz , a wy mi o UB piszecie - kto tu jest idiota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



ja tam nie wiem kto jest idiota, ale bardzo idiotycznie pan przecinki stawia. dla miłośnika języka jest to obrzydliwe. a jesli chodzi o resztę to niech pan się nie zastawia jakąś wydumaną prowokacją, bo stajesz się pan smieszny (jeszcze bardziej)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wiersz pisany "pod presją" i jest beznadziejny :)

Te słowa - odnośnie wiersza Szymborskiej - napisałem ci kilka postów wyżej. Uważasz, że to nie jest dostatecznie prosta odpowiedź?

A właśnie, noe, tu żeś mnie zaciekawił - interesujesz się filozofią? :D

Wiecie co... ja się powoli zaczynam do noego przekonywać. To faktycznie wielki poeta i dlatego nie potrafimy docenić jego dzieł, że nas przewyższają!!
(raz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



to w takim razie bardzo słabe chwyty, chyba że zależy ci na popularności jakiejkolwiek — proszę iść na główny plac swojego miasta i rozebrać się do naga, będziesz we wszystkich stacjach tv, zaczną się wywiady itp itd
jeszcze za męczennika zrobisz, bo niezawodnie cię zwiną za to:)
co do wiersza, o którym mówisz — nie wiem, nie czytałem żadnego wiersza Stalina, nawet nie wiedziałem, że je pisał, ale jestem skłonny uwierzyć, bo wśród psychopatów zdarza się umiłowanie sztuki ponad normę (powiedzmy, jako rekompensata chorych relacji międzyludzkich)
ja doskonale wiem, co mnie ciągnie, ciekawi mnie, jaką następną bzdurę wymyślisz, na pewno mnie nie ciągnie wiersz (żaden z całej fury, którą przeczytałem dziś dla sportu, nie nadaje się do czytania)
nikt ci tutaj nie pisze o UB, ale idiotą trzeba być, żeby nie jarzyć prostej zależności pomiędzy stalinizmem a działalnością (a raczej sposobami) Urzędu Bezpieczeństwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...