Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Judasz


Rekomendowane odpowiedzi

Najgorzej jest, jak tylko autor wie co napisał, i złości się, że odbiorca nie wyłapał jego intencji :)
Przeczytałem po raz 12 chyba, i dalej nie mogę odgadnąc, do kogo ten Judasz przemawia.
Ale wiersz jest świetny, i niech tak zostanie ( i tak opiniodawca wycofał się tchórzliwie rakiem)
Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Faktycznie!
Przekombinowałem strasznie :(
To ta kawiarnia mnie zmyliła... Michale, ale współczesnych Judaszy też wiele, nie musisz tego odnosić co do miejsca do poczatków chrzescijaństwa. ale co ja bedę ci tłumaczył, bo znowu wyjdzie na to, że jestem adwokatem Pana Jacka, a ja niechcę być ani sekretarzem, ani adwokatem. Pan Sojan się pojawi i wszystko ci wyjasni, bo ja też może błądzę. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Faktycznie!
Przekombinowałem strasznie :(
To ta kawiarnia mnie zmyliła... Michale, ale współczesnych Judaszy też wiele, nie musisz tego odnosić co do miejsca do poczatków chrzescijaństwa. ale co ja bedę ci tłumaczył, bo znowu wyjdzie na to, że jestem adwokatem Pana Jacka, a ja niechcę być ani sekretarzem, ani adwokatem. Pan Sojan się pojawi i wszystko ci wyjasni, bo ja też może błądzę. Pozdrawiam.

E, od razu adwokatem :)
To jest wiersz wzbudzający dyskusje, powinno byc raczej miło, szczególnie, że to ja nie mam racji i rzeczywiście wybombiłem taką interpretacje, że ha...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pan Eugen De.; widzę, że mam sekretarza, adwokata i suflera /zostanę bankrutem!
mogę tylko podziękować, że uwolnił mnie pan od oczywistych wyjaśnień, i pogratulować, bo nie zawiodłem się na pańskiej przezierności i elokwencji;
szkoda tylko, że nie zajrzał pan do wiersza "Intuicja" naszej koleżanki na "orgu", w tym dziale...
bo pan potrafi pomóc! J.S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M. Krzywak.; wszyscy uczymy się tu pisać i czytać... więc nic się nie dzieje, co by nie okazało się
pożytecznym; /wcześniej zasugerowałem uwspółcześnienie wątku; po cóż bym miał pisać wiersz o Judaszu, przecież nie po to, by poprawiać Ewangelistów; oświetliłem temat po swojemu, a jak wyszło...widać;
pozdrawiam Cię Michale! J.S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAN Eugen De.; wypłacił się pan znakomicie!, bom zajrzał;
ma pan smykałkę do tej roboty /to rzadki dar!
trzeba to pielęgnować /pan już wie co to znaczy, czyli ma pan pecha! :))
dziękuję za gotowość do pomocy, wszak org to w jakimś sensie rodzina;
pozdrawiam w pracy i znoju - Jacek S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...