Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Upozowana sytuacja inspirująca


Eugen De

Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Panie Piotrze! Nie wiem jakiemu gremium mam dziękować, ale dla mnie to szok, przyznam się, że szukałem wiersza w dziale :P i pomyslałem,że został usunięty z powodu smiałości "obrazowej". Dziękuję! Dla mnie to wyróżnienie bezsprzeczne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Espeno dziękuję za pozytywny komentarz. Wpisz Egon Schiele w internecie - i wyskoczy dużo! Pozdrawiam.
heh, już zobaczyłam. artysta czerpał wiele natchnienia z ludzkiego ciała i erotyki. jeden obraz nawet kojarzyłam, tylko nie wiedziałam że jest jego autorstwa.
Cieszę się, że ci się podobało jego malarswo. Szkoda,że tak młodo zmarł w wieku 29 lat. A Roessler to był jego marchand czyli taki dzisiejszy sponsor, który dbał o zakupy jego obrazów i reklame. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Dziękuję za miłą wizytę. Przyznam się, że nie sugerowałem się "narysuję dla Ciebie aniołka", a raczej powodem stało się malarstwo Egona Schiele'go i wiersz Szymborskiej "Radość pisania".Pozdrawiam serdecznie.

rozumiem - mimo wszystko sam wiersz nie przedstawia tego - ale będę pamiętał by w kolejnych Twoich wierszach nie wytykać - tylko spróbować wejść w Twój krajobraz
z ukłonikiem i pozdrówką MN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...