Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Szukam kogoś kto chce wydać swój TOMIK POEZJI


Ignaczyński

Rekomendowane odpowiedzi

ojoj, bo ja nie wiedziaqłam, że to tak na poważnie trzeba, aż zapowiadać, że się wyśle...
ot ja durnowata koza:)

ciekawe co zrobi, jak mu się pół forum zadeklaruje - konkurs? - czy spyta o radę moderatora? - a może wszystkim przysponsoruje - filantrop
(ja tu wietrzę jakiś podstęp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to jest mocno kusząca propozycja. Mimo tego, że zapewne większość osób nie jest gotowa na publikację swoich utworów (i są tego świadomi), to jednak taka propozycja.......

ja jeszcze nie. jeszcze nie teraz.

ps. być może straciłem życiową szansę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


podobno taki jeden sklep z bielizną "ustawił" żywe manekiny na witrynie... tam sie zgłosić - będzie okazja do większej publiczoności :D
a na poważnie; to aż przez monitor czuć że to wałek :))
/a jeśli nie- to prościej zrobić pracę zbiorową droga kasiu@world :) /
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie by było tomik wydać :) ale ja niestety jeszcez nie jestem chyba gotowa.. tzn materiał miałabym nie gotowy... a swoją drogą dziwne własńie że się tak ochotnik może zgłosić :/ to tyle osób będzie chętnych, że się kasia@world nie będzie mogła zdecydować... eh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poeci to potworni onaniści. Wszystko zrobią, żeby tylko mogli masturbować się świadomością, że istnieje książeczka z ich twórczoscia i nazwiskiem, nawet jeśli wydana w 100 egzemplarzach, na ich koszt i mająca być nowym rodzajem podkładek pod kawę, albo papierem toaletowym o walorach artystycznych (ale co tam, w końcu Shakespeare'a też drukowali na papierze toaletowym, to doborowe towarzystwo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...