Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zdjęcie


agnieszka sm

Rekomendowane odpowiedzi

Ooo, fotki, fotki. Cóż tu mamy....? Na przykład.... Wpadła mi niemal za pierwszym kliknięciem taka.... Zwykłe życie na dużym placu wielkiego miasta, daleko od Polski, na tej fotce stoje oparta o balustradę ( jakie miałam krótkie włosy, jaki chudzielec, ooo), za mną jest wielka brama, za bramą rynek, przy nim wielki parking....Ooo, niemal w tym samym miejscu (ale to już inne zdjecie) stoi sobie chłopak, wysoki, wyprostowany , z jasnym wzrokiem, dziwnie jasnym, spod zsunietych na nos ciemnych okularów, z jasnymi włosami.... Patrzymy tak sobie w jedna stronę, w tym samym kierunku, nawet kolory twarzy mamy podobne. Tak zdecydował układ światla, filmu, papieru, skompilowanej aparatury do wywołania....Stoję i patrzę.... on też patrzy, niemal w ten sam punkt na horyzoncie - tak już zostało... (Pamiętasz jeszcze tę fotkę, pamiętasz kiedy mi ja dałeś i dlaczego..., to niezwykłe powietrze, zjawiskowo świeże, soczyste kolory rozkwitającej niekontrolowanej potrzeby bycia dla siebie...). A miedzy nami nadal jest pusto.... tak niezręcznie i dziwnie żenująco pusto.... o to zdziwienie, o tę nieoczekiwaną, nieplanowaną znajomość...Spłoszyć ją czy oswoić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...