Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

wcześniej widziałam to jako trzeci wymiar świata


Rekomendowane odpowiedzi

jak dla mnie to odrobinkę zbyt pesymistycznie, jak na taki dzionek, co prawda nie jest to jakiś szczególnie optymistyczny dzień aleeeee mimo wszystko. podoba mi siem ostatni wers. oczywiście bardzo bardzo, co prawda widziałam ten wiersz w twoich oczach już jakiś czas temu, ale miejsza, tłumacze tylko skąd go znam. to bardzo miłe z twojej strony, jeszcze nie doszłam do tego co jest takie miłe aleeeeeee, coś z pewnością jest. bardzo zjebannie pozdro 8576, a dla kota 3954154. baaaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszkę zbyt prozowane jak na moje poetyckie wyobrażenia. i za mało liryczne. ale to tylko subiektywne zdanie; do treści również można by się przyczepić - ogólnie przypomina coś na wzór rozprawę filozoficznej - nie wiem dlaczego, takie mam wrażenie.
niezbyt plusowo, niestety

pozdrawiam
kal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kall - masz prawo do swojego zdania ;),
rozprawy filozoficznej to bynajmniej nie miało przypominać i jak dla mnie nie przypomina, ale może się myle,
moim zamierzeniem nie było także przesycanie tego metaforami

w każdym razie dziękuje za komentarz i poświęcony czas

dr palce ;) - wiem, że widziałaś. dzien nie szczególnie optymistyczny, bo to niedziela, ale mimo wszystko na pewno dobry :)) kot ci dziękuje ziewaniem i oblizywaniem, a ja wiesz czym :> pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...