Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Jestem


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem-nocą i dniem
Z Tobą-chociaż daleko
między beznamiętnym dziś
między deja-vu"

mój mało domyślny umysł podpowiedział mi początkowo że pl jest w nocy i w dzień ale nie bo jak dalej się okazało jest daleko - zatem jest dla podmiotu do którego jest kierowane wyznanie całym światem :) W O W ale szczęściara albo szczęściarz:) szkoda tylko, że już pisało o tym około 150 marnych poetów. wynik? wielorazonapisane w wersji NEW. odpada...

między beznamiętnym dziś"
kurde mój niskoprofilowy i przyziemny przez to umysł mówi że jeśli mówimy "między" to okreslamy jakieś (przynajmniej dwa ) warianty albo używamy liczby mnogiej np.
będę MIĘDZy 8 a 16 albo
albo żyję MIĘDZy SNAMI - L. mnoga...

jak zatem może coś lub ktoś być między dziś??????

szczytem jednak głupoty i wodolejstwa jest między deja-vu?????? jednym????? ciekawe...





"jestem
Ja-krew ofiary-
szał mordercy
jestem
skalany żarem -
w głębinie"

znówu JESTEM - już chyba czytałęm to w tym tekście (?!)
ale teraz dop[iero się PL okresla kim czym jest UWAGA -!!!!!!!!!!
On to krew ofiary i szał mordercy -????????? co to ma znaczyć?? że to niby taka metafora?? że co? KIM wkońcu ON jest?????

aaa dalej mówi
że (znowu) jest (po raz trzeci na 16 słow jak dotąd)
jest skalanym żarem??? i znów czym jest skalany żar ? widział Autor kiedyś skalany żar????
a w dodatku w głębinie ? jo żech nie widzioł i nie wiem co Autor za woda chcioł tu poloć .


s"zczęśliwy kalectwem-ja
szereg luster -
jedna twarz
jestem?
Pod uśmiechem -
błazen?-łza?
ja
ogień i ćma"


kalectwem???

BOŻE ŚWIĘTY, tego się nie da czytać

prosze o interwencje modeatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zmuszony zgodzić się z Panem P.D-istotnie przez chwilę otarłem się o szczyt ''głupoty i wodolejstwa''-aby ewentualny posiadacz ''małodomyślnego,przyziemnego i niskoprofilowego''umysłu zrozumiał mnie dobrze dodam że nie mówię o swoim wierszu.Ciekawi mnie jednak godny pozazdroszczenia; )brak samokrytyki-po co tyle ironii?CZy w ten sposób maskuje się fakty?Przecież nie staną się mniej oczywiste!!!Tak więc przepraszam za nieadekwatny cudzysłów-dodam jeszcze że warto było napisać wiersz skoro skłania on do tak wnikliwej autodiagnozy-GRATULUJĘ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...