Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Jak się robi strony internetowe,pomóżcie??!!


Rekomendowane odpowiedzi

w pakiecie Office jest program Microsoft FrontPage, może do najlepszych nie należy, ale ma funkcję tworzenia, jak np. w Wordzie - nie musisz wpisywać kodu html; zresztą jest wiele programów do tworzenia stron, a taką najprostrzą stronę (tyle, że ze znajomością htmla) możesz zrobić w Notatniku;

tak czy inaczej w internecie jest bardzo dużo samouczków, więc nie powinnaś mieć większych problemów (ja tam się na tym bardzo mocno nie znam, ale sama pracuję nad pewną stroną, więc, wierz mi, to jest bardzo proste :-))

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam połączyć prace w notatniku z FrontPagem- szczególnie przy wklejaniu zdjęć. W notatniku trzeba się napocić, żeby ustawić zdjęcie w wybranym miejscu, dlatego dobrze jest ustawić obrazek w FrontPage i tylko skopiować kod ustawienia obrazka. nie wiem czy zrozumiałaś, ale to nie trudne. trochę posiedzisz i załapiesz, ja korzystałam z samouczków i dostałam 6 na inormatyce ;) heh

powodzenia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmmmmmmm :) . Jeżeli chcecie robic stronke to polecam jakiegos cms . Moze byc najprostszy polski jportal albo postnuke czy mdpro te dwa ostatnie polecam . Są polskie supporty. Oczywiście wszysko jest w php .Czyli pełna możliwośc modyfikacji . Wystarczy wpisać w google .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...