Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

tam gdzie nie sięga tarcza parasola


Rekomendowane odpowiedzi

nie bój się szeptu liści
uderzanych wodą

załóż wianek z kropel
łagodnie głaszczących włosy

pozwól mu zawisnąć
na cienkich nitkach przeznaczenia

poddaj się mokrej pieszczocie
obejmującej ciało drżące

a potem przyjmij chrzest
oczyszczającej kąpieli

nie bój się tego co naprawde istnieje
i często nie w porę puka w twoje okno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kocham deszcz, więc Twój wiersz także kocham... Po prostu cudowne. Nieco nie pasowała mi woda na początku, lepsze byłyby w tym miejscu krople, no ale krople są zaraz dalej, a tam już chyba nie da się czymś innym zastąpić, więc niech będzie jak jest.

taka mała refleksja - chciałbym napisać taki wiersz jak ten, spokojny, do którego nie wejdzie wiele osób, zostanie pewnie niedużo komentarzy... mówię szczerze. to, co się wydarzyło przy moim ostatnim wierszu (tzn tym dzisiejszym) mnie trochę przeraża i męczy.

chciałbym napisać coś takiego ślicznego jak Twój utwór... piękno trzeba pielęgnować :)

pozdrawiam /Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arku, bo pisałeś ostrożne komentarze,
Vacker- miło mi że zaszczyciłeś mnie swym kometarzem , no cóż wartości literackiej szukamy u wziętych i uczonych w tej dziedzinie, ja niestety tylko lubie to robić dla dobra ducha, pozdrawiam ciepłym,spokojnym (wbrew naturze) deszczem słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



No ja na ogół jestem bardzo ostrożnym, spokojnym i zdystansowanym człowiekiem, ale czasami jak mam napad radości to się otwieram :) swoje zdanie co do wiersza podtrzymuję, dodam jeszcze tylko, że lubię Cię coraz bardziej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koteczku, może coś sie da, przemyślę!i dziękuję, a może jakaś sugestia?-gorące pozd.
Vaker, portal portalem może i trzeba ale ...no cóż każdy orze jak może , jak potrafi szukając tego co jest w zasięgu myśli, pióra.w każdym razie ja próbuję - chciaż skutki deszczowe,pozdrawiam też gorąco!
Arku! miło mi słyszeć i odzwajemnić!pozdrawiam sercem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...