Bardzo dziękuję!
Miło, gdy wiersz wywołuje takie skojarzenia i refleksje - od relacji między ludźmi aż po szerszy obraz. Serdecznie pozdrawiam!
Bardzo dziękuję!
Wracam do takich relacji, bo często o nich słyszę lub czytam. Kiedyś myślałam, że to bardziej tematy literackie/filmowe. Ale pojawiają się też w życiu.
Serdecznie pozdrawiam.
ja również odrzucam zło dominacji -
to wolność najlepiej buduje
w kajdanach - wszystko się psuje
Serdecznie pozdrawiam.