@violetta @Poet Ka @Annna2 @.KOBIETA. @Berenika97 @wiedźma @tetu- dzięki za odwagę przeczytania ;)
To co przyszło do Was - to Wasze.
Tajemnic tu wiele nie ma... one są w nas :)
Pozdrawiam.
@violetta @Poet Ka @Annna2 @.KOBIETA. @Berenika97 @wiedźma @tetu- dzięki za odwagę przeczytania ;)
To co przyszło do Was - to Wasze.
Tajemnic tu wiele nie ma... one są w nas :)
Pozdrawiam.
@violetta @Poet Ka @Annna2 @.KOBIETA. @Berenika97 - dzięki za odwagę przeczytania ;)
To co przyszło do Was - to Wasze.
Tajemnic tu wiele nie ma... one są w nas :)
Pozdrawiam.
@Konrad Koper I nie bez racji. Do tej pory brak jednej Teorii wszystkiego, łączącej teorię grawitacji (A. A.) z teorią fizyki kwantowej.
A dokładnie: tych teorii jest za wiele i nobliści nie chcą/ nie potrafią zgodzić się na jedną.
Jeden Bóg ich pogodzi, kiedy do Niego przyjdą - ale pewnie i z Nim będą się chcieli sprzeczać. Wiadomo "autorytety" :-)