@violetta @Poet Ka @Annna2 @.KOBIETA. @Berenika97 @wiedźma @tetu- dzięki za odwagę przeczytania ;)
To co przyszło do Was - to Wasze.
Tajemnic tu wiele nie ma... one są w nas :)
Pozdrawiam.
@violetta @Poet Ka @Annna2 @.KOBIETA. @Berenika97 @wiedźma @tetu- dzięki za odwagę przeczytania ;)
To co przyszło do Was - to Wasze.
Tajemnic tu wiele nie ma... one są w nas :)
Pozdrawiam.
@violetta @Poet Ka @Annna2 @.KOBIETA. @Berenika97 - dzięki za odwagę przeczytania ;)
To co przyszło do Was - to Wasze.
Tajemnic tu wiele nie ma... one są w nas :)
Pozdrawiam.
Choć znałem już drogę,
znów skręciłem w złą stronę.
Zagubiony
patrzę w Twoje oczy
i tonę.
Zachłyśnięty zapachem
czuję Twój dotyk,
nurkuję w bezdechu,
błądząc powoli
po bezkresach ciała.
Wznoszę się i opadam,
a szept Twojego oddechu
mami moje uszy.
Miłości,
co błogością mnie odmieniasz
i słodkim smakiem
porywasz na manowce -
pozwól mi zbłądzić i
znów zmylić drogę.