przez delikatność
nie pytam jakim
dwutlenkiem węgla
a może siarki
nie wnikam dalej
nawet z uśmiechem
to która rura
jest tym wydechem
przez delikatność
nie pytam jakim
dwutlenkiem węgla
a może siarki
nie wnikam dalej
nawet z uśmiechem
to która rura
jest tym wydechem
przez delikatność
nie pytam jakim
dwutlenkiem węgla
a może siatki
nie wnikam dalej
nawet z uśmiechem
to która rura
jest tym wydechem
@beta_b Tak ładnie mnie namawiasz, że poczekam.
To dobry pomysł dla każdego, lepiej odłożyć decyzję, jutro jest dobrym pomysłem.
Pozdrawiam :)