@zawierszowana bardzo szczere i prawdziwe wyznanie . Trzeba odwagi by je "ubrać" w slowa.
Trzymaj się . Uściski.
@zawierszowana bardzo szczere i prawdziwe wyznanie . Trzeba odwagi by je "ubrać" w slowa.
Trzymaj się . Uściski.
@zawierszowana bardzi szczere i prawdziwe wyznanie . Trzeba odwagi by je "ubrać" w slowa.
Trzymaj się . Uściski.
Choć znałem już drogę,
znów skręciłem w złą stronę.
Zagubiony
patrzę w Twoje oczy
i tonę.
Zachłyśnięty zapachem
czuję Twój dotyk,
nurkuję w bezdechu,
błądząc powoli
po bezkresach ciała.
Wznoszę się i opadam,
a szept Twojego oddechu
mami moje uszy.
Miłości,
co błogością mnie odmieniasz
i słodkim smakiem
porywasz na manowce -
pozwól mi zbłądzić i
znów zmylić drogę.