Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

szszsz [?]


Rekomendowane odpowiedzi

Było nieźle... aż do drugiej zwrotki :)

Trochę zbyt melancholijnie podchodzisz do tematu:

"od tamtego lata " - kojarzy się ze wzdychaniem.

W drguiej strofie to samo (nawet ten sam w kolejności wers). Nie próbuj na siłę stworzyć atmosfery, bo nic z tego nie wyjdzie. Poza tym patos - niepotrzebny. Lepiej pokazać konkretnie o co chodzi, niż wodzić czytelnika za nos jakimiś "drogami" ;)


Wystarczy coś z tym zrobić ;)

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach Piotrze.. pewnie jeśli chce się coś osiągnąć to powinno się cięzko pracować. ja jednak tego nie potrafię; nie jestem wytrwała; nie jestem wytrzymała; wręcz przeciwnie; słabiutka jak ta trzcina co na wietrze się kołysze (do tego jak ostatnio mi wygarnięto: egosityczna, zimna i nieczuła). niestety nie znoszę przerabiania. czasem cały notatnik zapełniam zapiskami i potem wyrawm wszystkie strony prócz jednej ( albo odwrotnie; wyrywam i zostawiam sobie jadno a resztę palę) . nie nadaję się do poprawiania, przerabiania. nir mam jak już mówiłam: wytrwałości. może kiedyś.. kiedyś.. może się nauczę.. zdobędę (czy co tam się robi z wytrwałością) może niedługo.. heavens know



pozdrawiam słabiutko (nie żebym nie chciała mocno.. ale zrozum.. siła.. ) ./ nastka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...