Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No nie jest to najlepsze.Ciekawie to przedstawiasz z perspektywy świra, ale ja nie lubię takich przemetaforyzowanych kawałków. Brakuje tu czegoś, co by zmiażdzyło odbiorcę choć na chwilę, a tak, mamy taki sobie wierszyk. W dodatku w ostatnim wersie chyba błąd widzę, "tłumie", a nie "tłumnie" powinno chyba być.

Opublikowano

ej no!! dzień świra to film genialny!!! bo zależnie od naszego humoru podczas oglądania może być zarówno komedią jak i dramatem psychologicznym! adaś miauczyński rulz!!!
a co do wiersza to tytuł jak dla mnie to nie pasuje, ale sam wiersz jak najbardziej... taki lekko schizowaty hehe ale takie lubię
+

pzdr
wiktor

Opublikowano

przychylam się do opinii jednego z poprzedników - lekko przemetaforyzowane (Mam na myśli wers "Tykający szachownicą asfaltu") Zakończenie natomiast bardzo mi się podoba.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...