Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

drzwi otwierają drugi plan


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

cztery ściany zdziczałej pamięci
omszałych rekwizytów

w kątach bezimienne mogiły
barwią dźwiękiem przestrzeń

za soczewką ognisk
jednolity sen

szatkuje twarze
rękoma

skazanymi na bezprawie
ciążenia

windą
sprowadzę cię do parteru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie moi drodzy ,wszystkim Wam dziękuję za pozostawione ślady ;-).Kolejny raz muszę wytłumaczyć się ze znikomej obecności , no cóż to wszystko winien jest CZAS....słowo :-D Jeśli ktoś z Was zna jakąś receptę lub sposób na wydłużenie doby to chętnie zastosuję wszelkie wynalazki ale zaraz urlop więc może uda mi się zapomnieć o prześladujących mnie minutkach.

IZO - witaj , cmok ! miło , że pamiętałaś ....dostrzegłaś.Jestem ale sama pewnie odczuwasz jaki ten real jest uciązliwy hahahaha czasami ;-) Poczekam na Twoje na słowo odnośnie wiersza .Do miłego :-D

CAT - dzięki chociaż i za to ;-) , zastanowię się nad Twoją sugestią , byc może powinien jeszcze poleżakować ;-)Pozdrawiam

STASIU - stanowczy brak czasu powoduje moje nieobecności ale jestem cha cha ;-D .Dziekuję Ci z pozostawione słowa i maila -napiszę .Cmok

BASIU - dziękuję za określenie i również pozdrawiam ;-)

VERO - serdecznie dziękuję za pozostawione słowa , dodają skrzydeł nawet bez Red bulla .Pozdrawiam ;-)

AGNES - nie marudzisz cha cha , skądże , po prostu każdy z nas widzi w wierszu coś innego ....Zawsze staram się dostosować do propozycji ...Zaraz pokombinuje .Cmok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jay :-D , niby jestem ale.....brak czasu , pod koniec miesiąca będę mieć urlop i kolejna przerwa ale powrócę , słowo ;-) .Mówisz inaczej hmhmh , no tak jest nieco inny ale skoro podoba się to jest mi THE BESTcha cha .Pozdrówka z nad morza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Izulko ;-) mówisz że zrobiłam biegi i przed ....hhmm tak jakoś wyszło ale dziękuję Ci za Twe słowa , ten klucz to taki wytrych można go dopasować do "drzwi.... drugi plan "Pozdrawiam jeszcze porą nieznużona :-D Cmok

Julio- być może to określenie jest oklepane , muszę przetestować inne.Dzięki za plusa i pozdrawiam jeszcze nieupiornie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...