Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Historia edycji

Należy zauważyć, że wersje starsze niż 60 dni są czyszczone i nie będą tu wyświetlane
Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@Waldemar_Talar_Talar

 

Wszystko znam z autopsji: od października 2018 roku do lipca 2021 roku byłem osobą nielegalnie bezdomną - zostałem bezprawnie wyrzucony na warszawską kostkę brukową przez Hannę Gronkiewicz-Waltz i była to moja pierwsza sytuacja w życiu - trzy lata walczyłem o należny prawnie lokal socjalny, teraz zmienili kategorię prawną - nie ma już osób bezdomnych, tylko: osoby w kryzysie bezdomności, słowem: bełkot prawny, jeśli ktoś jest w jakimś kryzysie - powinien sam szukać pomocy, tak to: na jedną osobę w kryzysie bezdomności przypada dwadzieścia fachowców - socjalni, psychologowie, spowiednicy, psychiatrzy, wolontariusze, terapeuci i temu podobnie i tak dalej i temu podobni pasożyci - na koszt podatników.

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@Waldemar_Talar_Talar

 

Wszystko znam z autopsji: od października 2018 roku do lipca 2021 roku byłem osobą nielegalnie bezdomną - zostałem bezprawnie wyrzucony na warszawską kostkę brukową przez Hannę Gronkiewicz-Waltz i była to moja pierwsza sytuacja w życiu - trzy lata walczyłem o należny prawnie lokal socjalny, teraz zmienili kategorię prawną - nie ma już osób bezdomnych, tylko: osoby w kryzysie bezdomności, słowem: bełkot prawny, jeśli ktoś jest w jakimś kryzysie - powinien sam szukać pomocy, tak to: na jedną osobę w kryzysie bezdomności przypada dwadzieścia fachowców - socjalni, psychologowie, spowiednicy, psychiatrzy, wolontariusze terapeuci i temu podobni pasożyci - na koszt podatników.

 

Łukasz Jasiński 



×
×
  • Dodaj nową pozycję...