Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Historia edycji

Należy zauważyć, że wersje starsze niż 60 dni są czyszczone i nie będą tu wyświetlane
Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@iwonaroma

 

Jest to francuska satyra na religie monoteistyczne - judaizm, chrześcijaństwo i islam.

 

Łukasz Jasiński 

 

@Rafael Marius

 

A czy producenci filmów biorą pod uwagę potrzeby osoby niesłyszącej? Nie...

 

Łukasz Jasiński 

 

@iwonaroma

 

Nie lubię seriali, a wszystko powinno być uporządkowane - filmy od A do Z i Trylogie, teraz wszystko jest robione pod publiczkę i jest pełno agresywnych reklam - stosują one nadprogową psychomanipulację, filmy powinno się kolekcjonować na płytach DVD i wracać do ulubionych - widz ma wtedy wybór.

 

Łukasz Jasiński 

 

@iwonaroma

 

Moje propozycje filmów opublikowałem w eseju pod tytułem - "Filmoteka Kultury Narodowej", tylko trzech Polaków otrzymało Oscara, pewnie również "Zielona Granica" otrzyma Oscara.

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@iwonaroma

 

Jest to francuska satyra na religie monoteistyczne - judaizm, chrześcijaństwo i islam.

 

Łukasz Jasiński 

@Rafael Marius

 

A czy producenci filmów biorą pod uwagę potrzeby osoby niesłyszącej? Nie...

 

Łukasz Jasiński 

@iwonaroma

 

Nie lubię seriali, a wszystko powinno być uporządkowane - filmy od A do Z i Trylogie, teraz wszystko jest robione pod publiczkę i jest pełno agresywnych reklam - stosują one nadprogową psychomanipulację, filmy powinno się kolekcjonować na płytach DVD i wracać do ulubionych - widz ma wtedy wybór.

 

Łukasz Jasiński 

@iwonaroma

 

Moje propozycje filmów opublikowałem w eseju pod tytułem - "Filmoteka Kultury Narodowej", tylko trzech Polaków otrzymało Oscara, pewnie również "Zielona Granica" otrzyma Oscara.

 

Łukasz Jasiński 



×
×
  • Dodaj nową pozycję...