Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • @Somalija no ja dzisiaj musiał włączyć sobie ogrzewanie:) jestem po szczepieniu na grypę:)
    • @andreas Mój faworyt: Odkryty talent. Gratuluję.  
    • @Łukasz Jasiński Wie Pan jedna rzecz jest trochę bolesna - ciut za mało tu czytam ostatnio :// Wpuściłem się w trochę regularnych książek od znajomych, trochę więcej gram w grę buzzerbeater, mam już trochę mniej pasjonackiego ognia... I w tym spróbuję się poprawić, bo tutaj jest sporo wartościowych tekstów... @Łukasz Jasiński I z pewnością staram się być pacyfistą, to fakt, a i pomocy nie odmówię, zwłaszcza pisarskiej...
    • @iwonaroma dokładnie:) dobrze, że jeszcze są naturalne materiały. Teraz to graniczy z cudem kupienie czegoś skórzanego, jeżeli jest, to bardzo drogie. Teraz to większość poliester występuje, tańsza jest produkcja tego, aczkolwiek jest rakotwórczy. 
    • @Konrad Koper   I znowu, panie Konradzie, poprawnie piszemy:    - Dzięki, będę uważał!   Wykrzyknik powinien być jeden lub trzy, nigdy nie stawiamy dwa - wykrzykniki!!! Jeśli chodzi o myślnik, to: zależy w jakim sensie, dozwolony jest jako środek stylistyczny, ekspresyjny i retoryczny.   Łukasz Jasiński 
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...